Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj), Data: 2019-11-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Milda Lekšaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Lekšaitė      
 16       ->      
  [39] 12:20   M.Lekšaitė    
 9   Marija Rimkutė      21:15  21:8 [26']    
[21] 11:10   M.Rimkutė      
 8   Justė Linkutė    20:22  21:15  22:20 [38']      
    [55] 13:35   M.Lekšaitė  
 5   Taja Leonovič        21:10  21:19 [24']  
[22] 11:10   T.Leonovič      
 12   Elija Dindaitė    21:8  21:5 [18']      
  [40] 12:20   T.Leonovič    
 13   Goda Vancevičiūtė      21:14  21:7 [22']    
[23] 11:35   G.Vancevičiūtė      
 4   Liepa Aleknavičiūtė    21:19  16:21  21:10 [49']       1-a vieta
      [65] 14:20   J.Šalnaitė
 3   Dangė Lygnugarytė          18:21  21:18  21:8 [43']
[24] 11:35   D.Lygnugarytė      
 14   Marija Zinčenko    21:15  21:8 [22']      
  [41] 12:45   D.Lygnugarytė    
 11   Aistė Jarutytė      21:18  11:21  21:19 [49']    
[25] 11:35   G.Vedrickaitė      
 6   Greta Vedrickaitė    22:20  21:10 [24']      
    [56] 13:35   J.Šalnaitė  
 7   Atėnė Peleckytė        21:8  21:8 [27']  
[26] 11:35   A.Peleckytė      
 10   Jorė Kavaliauskaitė    21:7  21:15 [27']      
  [42] 12:45   J.Šalnaitė    
 15         21:7  21:12 [26']    
 J.Šalnaitė      
 2   Jorūnė Šalnaitė    ->    T.Leonovič   3-a vieta
      [66] 14:20   T.Leonovič
       D.Lygnugarytė   21:4  21:13 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Rimkutė    
    [57] 13:35   M.Rimkutė  
     G.Vancevičiūtė   21:12  21:18 [26']   5-a vieta
      [67] 14:20   A.Peleckytė
     G.Vedrickaitė     21:16  14:21  21:8 [36']
    [58] 13:35   A.Peleckytė  
     A.Peleckytė   21:8  21:12 [22']  
         
         
       G.Vancevičiūtė   7-a vieta
     
       G.Vedrickaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Linkutė    
   J.Linkutė   ->    
    [59] 13:55   J.Linkutė  
   E.Dindaitė     22:20  21:13 [27']  
  [43] 12:45   L.Aleknavičiūtė    
   L.Aleknavičiūtė   21:10  21:12 [24']     9-a vieta
      [68] 14:20   J.Linkutė
   M.Zinčenko       21:13  21:13 [24']
  [44] 12:45   A.Jarutytė    
   A.Jarutytė   21:10  21:11 [20']    
    [60] 13:55   J.Kavaliauskaitė  
   J.Kavaliauskaitė     19:21  21:13  21:14 [34']  
   J.Kavaliauskaitė    
    ->    
         
       L.Aleknavičiūtė   11-a vieta
     
       A.Jarutytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Dindaitė  
     E.Dindaitė   ->   13-a vieta
     
     M.Zinčenko     ->
     M.Zinčenko  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL Jums linki ramių švenčių
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Nenustatyta,
Panevezio badmintono klubo Kaledinis turnyras
2020-12-12 10:00 2020-12-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas Nukelta
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.