Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj), Data: 2019-11-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys      
 16       ->      
  [128] 18:20   D.Pakšys    
 9   Deivydas Žilinskas      21:19  21:11 [25']    
[111] 17:10   D.Žilinskas      
 8   Matas Mackevičius    18:21  21:9  21:8 [32']      
    [139] 19:10   D.Pakšys  
 5   Markas Gedrimas        21:7  22:20 [21']  
[112] 17:10   M.Gedrimas      
 12   Jonas Maziliauskas    18:21  21:8  21:5 [31']      
  [129] 18:20   S.Skurdauskas    
 13   Nedas Šimkus      21:14  21:18 [25']    
[113] 17:35   S.Skurdauskas      
 4   Simas Skurdauskas    18:21  21:11  21:14 [34']       1-a vieta
      [147] 20:00   S.Novikas
 3   Simas Novikas          21:17  21:15 [31']
 S.Novikas      
 14       ->      
  [130] 18:45   S.Novikas    
 11   Deividas Paškevičius      21:19  21:12 [27']    
[114] 17:35   D.Gudavičius      
 6   Deinoras Gudavičius    21:10  21:9 [17']      
    [140] 19:10   S.Novikas  
 7   Vytautas Šukys        21:17  21:17 [32']  
[115] 17:35   V.Šukys      
 10   Justas Balsys    18:21  21:14  21:16 [42']      
  [131] 18:45   D.Genys    
 15         21:13  21:11 [27']    
 D.Genys      
 2   Dovas Genys    ->    S.Skurdauskas   3-a vieta
      [148] 20:00   D.Genys
       D.Genys   21:11  21:8 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Žilinskas    
    [141] 19:35   M.Gedrimas  
     M.Gedrimas   21:6  18:21  21:12 [35']   5-a vieta
     
     D.Gudavičius     ->
    [142] 19:35   V.Šukys  
     V.Šukys   21:12  21:14 [26']  
         
         
       D.Žilinskas   7-a vieta
     
       D.Gudavičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mackevičius    
   M.Mackevičius   ->    
    [143] 19:35   N.Šimkus  
   J.Maziliauskas     21:0  
  [132] 18:45   N.Šimkus    
   N.Šimkus   7:21  21:16  21:14 [38']     9-a vieta
      [149] 20:00   J.Balsys
        21:10  21:18 [16']
   D.Paškevičius    
   D.Paškevičius   ->    
    [144] 19:35   J.Balsys  
   J.Balsys     17:21  21:8  21:11 [26']  
   J.Balsys    
    ->    
         
       M.Mackevičius   11-a vieta
     
       D.Paškevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Maziliauskas  
     J.Maziliauskas   ->   13-a vieta
       J.Maziliauskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VD  
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.