Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj), Data: 2019-11-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Snežana Poklikajeva    Dėl 1-8 vietos      
[103] 16:45   S.Poklikajeva      
 16   Liepa Grubinskaitė    21:3  21:6 [15']      
  [120] 17:55   S.Poklikajeva    
 9   Augustė Stankevičiūtė      21:15  21:13 [33']    
[104] 16:45   K.Čyvaitė      
 8   Kotryna Čyvaitė    26:24  21:17 [30']      
    [133] 18:45   S.Poklikajeva  
 5   Oresta Ščerbakova        21:17  21:18 [29']  
[105] 16:45   O.Ščerbakova      
 12   Greta Šukutytė    21:13  21:13 [23']      
  [121] 17:55   J.Kelečiūtė    
 13   Augustė Leimonaitė      21:19  21:16 [33']    
[106] 16:45   J.Kelečiūtė      
 4   Jogailė Kelečiūtė    21:12  21:5 [18']       1-a vieta
      [145] 19:35   S.Poklikajeva
 3   Minija Barauskaitė          21:19  21:17 [23']
[107] 17:10   M.Barauskaitė      
 14   Milanta Sutkutė    21:9  21:7 [18']      
  [122] 17:55   M.Barauskaitė    
 11   Aina Ralytė      21:13  21:18 [33']    
[108] 17:10   M.Marcinkevičiūtė      
 6   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:16  21:11 [26']      
    [134] 18:45   S.Borisenko  
 7   Liepa Leonavičiūtė        21:15  21:12 [23']  
[109] 17:10   L.Leonavičiūtė      
 10   Fausta Gedminaitė    21:7  21:6 [26']      
  [123] 17:55   S.Borisenko    
 15   Kamilė Rutkauskaitė      21:11  21:17 [28']    
[110] 17:10   S.Borisenko      
 2   Signė Borisenko    21:7  21:3 [18']    J.Kelečiūtė   3-a vieta
      [146] 19:35   J.Kelečiūtė
       M.Barauskaitė   21:16  21:18 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Čyvaitė    
    [135] 19:10   K.Čyvaitė  
     O.Ščerbakova   13:21  21:15  21:10 [34']   5-a vieta
     
     M.Marcinkevičiūtė     ->
    [136] 19:10   M.Marcinkevičiūtė  
     L.Leonavičiūtė   21:16  21:16 [29']  
         
         
       O.Ščerbakova   7-a vieta
     
       L.Leonavičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Grubinskaitė      
  [124] 18:20   A.Stankevičiūtė    
   A.Stankevičiūtė   21:7  21:7 [26']    
    [137] 19:10   A.Stankevičiūtė  
   G.Šukutytė     21:10  21:15 [28']  
  [125] 18:20   A.Leimonaitė    
   A.Leimonaitė   20:22  24:22  21:19 [41']     9-a vieta
     
   M.Sutkutė       ->
  [126] 18:20   A.Ralytė    
   A.Ralytė   21:13  21:8 [23']    
    [138] 19:10   F.Gedminaitė  
   F.Gedminaitė     21:10  21:17 [25']  
  [127] 18:20   F.Gedminaitė    
   K.Rutkauskaitė   21:13  21:12 [27']    
         
       A.Leimonaitė   11-a vieta
     
       A.Ralytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Grubinskaitė    
     
     G.Šukutytė   ->   13-a vieta
     
     M.Sutkutė     ->
     
     K.Rutkauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.