Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras "Šventės Prienuose", Data: 2019-12-28, Vieta: Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Laimonas Vaškevičius 
 Vidas Pilvinis 
17
21
21
16
21
12
 38'
21
8
23
21
 28'
25
23
18
21
21
17
 39'
21
6
21
10
 16'
209/155
54
4
1
2 Julius Masaitis 
 Ramūnas Ražanauskas 
21
17
16
21
12
21
 38'
21
19
15
21
18
21
 34'
16
21
14
21
 20'
21
8
21
14
 21'
175/184
-9
1
4
3 Laimis Fiodorovas 
 Gediminas Fridricas 
8
21
21
23
 28'
19
21
21
15
21
18
 34'
21
17
21
12
 23'
21
10
21
11
 16'
174/148
26
3
2
4 Marius Augustaitis 
 Egidijus Peleckis 
23
25
21
18
17
21
 39'
21
16
21
14
 20'
17
21
12
21
 23'
21
10
21
11
 17'
174/157
17
2
3
5 Algirdas Kepežinskas 
 Darius Širmenis 
6
21
10
21
 16'
8
21
14
21
 21'
10
21
11
21
 16'
10
21
11
21
 17'
80/168
-88
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
21
11
21
12
 17'
21
16
22
20
 25'
21
11
21
12
 24'
21
13
21
16
 21'
169/111
58
4
1
2 Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
11
21
12
21
 17'
15
21
21
19
18
21
 34'
21
18
16
21
19
21
 41'
21
7
21
5
 22'
175/175
0
1
4
3 Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
16
21
20
22
 25'
21
15
19
21
21
18
 34'
21
16
21
14
 25'
21
10
21
14
 17'
181/151
30
3
2
4 Ramūnas Paškevičius 
 Jonas Seniūnas 
11
21
12
21
 24'
18
21
21
16
21
19
 41'
16
21
14
21
 25'
21
10
21
12
 17'
155/162
-7
2
3
5 Darius Mieliauskas 
 Žilvinas Rėklaitis 
13
21
16
21
 21'
7
21
5
21
 22'
10
21
14
21
 17'
10
21
12
21
 17'
87/168
-81
0
5



2019-12-28  
   1-a vieta
 1    Laimonas Vaškevičius,  Vidas Pilvinis  
[36] 13:20   L.Vaškevičius, V.Pilvinis
 2    Ąžuolas Barkauskas,  Augustas Valatka   21:12  21:13 [24']
   



2019-12-28  
   3-a vieta
 5    Laimis Fiodorovas,  Gediminas Fridricas  
[37] 13:50   S.Malakauskas, L.Pakula
 6    Simas Malakauskas,  Luidži Pakula   22:20  15:21  21:19 [32']
   



2019-12-28  
   5-a vieta
 7    Marius Augustaitis,  Egidijus Peleckis  
[38] 13:50   R.Paškevičius, J.Seniūnas
 8    Ramūnas Paškevičius,  Jonas Seniūnas   22:20  21:13 [24']
   



2019-12-28  
   7-a vieta
 3    Julius Masaitis,  Ramūnas Ražanauskas  
[39] 13:50   J.Masaitis, R.Ražanauskas
 4    Albertas Rimkus,  Audrius Vilčinskas   21:16  13:21  22:20 [38']
   



2019-12-28  
   9-a vieta
 9    Algirdas Kepežinskas,  Darius Širmenis  
[40] 13:50   A.Kepežinskas, D.Širmenis
 10  Darius Mieliauskas,  Žilvinas Rėklaitis   21:17  21:19 [18']
   



 
   11-a vieta
 11    
 .
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 .
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 .
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai D    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.