Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2020, Data: 2020-10-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-24 2020-10-24 2020-10-25  
 1   Domas Pakšys ,   Jogailė Kelečiūtė   Dėl 1-4 vietų    
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 8       ->    
  [36] 18:00    D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 5   Dominik Tankevič ,   Goda Vancevičiūtė      21:10  21:13 [19']  
[16] 13:00    R.Lesinskas, V.Paulauskaitė    
 4   Rokas Lesinskas ,   Viltė Paulauskaitė    21:4  21:10 [16']    1-a vieta
    [39] 10:00    R.Sanjurjo, N.Carulla
 3   Rapolas Grigaliūnas ,   Monika Sukackaitė        21:13  21:15 [21']
[17] 13:00    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
 6   Vilius Bagdanavičius ,   Perla Murėnaitė    21:19  21:18 [21']    
  [37] 18:00    R.Sanjurjo, N.Carulla  
 7   Matas Mackevičius ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė      21:10  21:18 [22']  
[18] 13:00    R.Sanjurjo, N.Carulla    
 2   Rodrigo Sanjurjo ,   Nikol Carulla    21:10  21:6 [15']    
     
     R.Lesinskas, V.Paulauskaitė  3-a vieta
 
   V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė   ->
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   
   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė   ->  5-a vieta
   
   R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė     ->
   
   M.Mackevičius, M.Marcinkevičiūtė   ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.