Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė, Data: 2020-09-12, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Bradūnas 
 Andrius Kordušas 
21
13
21
10
 23'
21
19
21
12
 19'
21
8
21
16
 26'
126/78
48
3
1
2 Vygantas Garmus 
 Arūnas Morkūnas 
13
21
10
21
 23'
15
21
13
21
 27'
21
11
21
8
 21'
93/103
-10
1
3
3 Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
19
21
12
21
 19'
21
15
21
13
 27'
18
21
21
8
21
12
 29'
133/111
22
2
2
4 Salvijus Stravinskas 
 Aurimas Kamantauskas 
8
21
16
21
 26'
11
21
8
21
 21'
21
18
8
21
12
21
 29'
84/144
-60
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolis Narkevičius 
 Benas Vaškevičius 
21
19
21
23
21
14
 43'
21
13
21
16
 19'
105/85
20
2
1
2 Vidas Pilvinis 
 Laimonas Vaškevičius 
19
21
23
21
14
21
 43'
21
19
12
21
21
19
 47'
110/122
-12
1
2
3 Evaldas Čižinauskas 
 Giedrius Strumila 
13
21
16
21
 19'
19
21
21
12
19
21
 47'
88/96
-8
0
3



2020-09-12  
   1-a vieta
 1    Evaldas Bradūnas,  Andrius Kordušas  
[29] 12:00   E.Bradūnas, A.Kordušas
 2    Karolis Narkevičius,  Benas Vaškevičius   21:18  21:19 [22']
   



2020-09-12  
   3-a vieta
 4    Vidas Pilvinis,  Laimonas Vaškevičius  
[30] 12:00   D.Rumšys, V.Stončius
 5    Donatas Rumšys,  Valentas Stončius   21:14  21:11 [23']
   



2020-09-12  
   5-a vieta
 3    Vygantas Garmus,  Arūnas Morkūnas  
[31] 12:00   V.Garmus, A.Morkūnas
 6    Evaldas Čižinauskas,  Giedrius Strumila   21:10  21:14 [22']
   



 
   7-a vieta
 7    Salvijus Stravinskas,  Aurimas Kamantauskas  
 S.Stravinskas, A.Kamantauskas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.