Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė, Data: 2020-09-12, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Darius Kairys 
 Saulius Eibukas 
21
12
22
20
 23'
25
23
13
21
21
17
 37'
21
6
21
19
 29'
144/118
26
3
1
2 Javed Iqbal 
 Marijus Stankevičius 
12
21
20
22
 23'
21
13
14
21
24
26
 39'
21
13
21
9
 22'
133/125
8
1
3
3 Julius Masaitis 
 Laimis Fiodorovas 
23
25
21
13
17
21
 37'
13
21
21
14
26
24
 39'
21
11
21
16
 26'
163/145
18
2
2
4 Saulius Venslovas 
 Vaidas Šmitas 
6
21
19
21
 29'
13
21
9
21
 22'
11
21
16
21
 26'
74/126
-52
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
21
16
16
21
17
21
 35'
19
21
19
21
 30'
21
0
 6'
113/100
13
1
3
2 Deivydas Žilinskas 
 Nedas Šimkus 
16
21
21
16
21
17
 35'
21
18
11
21
21
16
 33'
21
0
132/109
23
3
1
3 Vilimas Šimkus 
 Haroldas Nevidauskas 
21
19
21
19
 30'
18
21
21
11
16
21
 33'
21
0
118/91
27
2
2
4 Mindaugas Pacevičius 
 Darius Širmenis 
0
21
 6'
0
21
0
21
0/63
-63
0
4



2020-09-12  
   1-a vieta
 1    Darius Kairys,  Saulius Eibukas  
[25] 11:30   D.Kairys, S.Eibukas
 4    Deivydas Žilinskas,  Nedas Šimkus   19:21  21:19  21:18 [37']
   



2020-09-12  
   3-a vieta
 5    Julius Masaitis,  Laimis Fiodorovas  
[26] 11:30   J.Masaitis, L.Fiodorovas
 6    Vilimas Šimkus,  Haroldas Nevidauskas   21:7  21:12 [21']
   



2020-09-12  
   5-a vieta
 2    Albertas Rimkus,  Audrius Vilčinskas  
[27] 11:45   A.Rimkus, A.Vilčinskas
 3    Javed Iqbal,  Marijus Stankevičius   21:15  19:21  21:18 [37']
   



2020-09-12  
   7-a vieta
 7    Saulius Venslovas,  Vaidas Šmitas  
[28] 11:45   S.Venslovas, V.Šmitas
 8    Mindaugas Pacevičius,  Darius Širmenis   21:0
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.