Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė, Data: 2020-09-12, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1   Andrius Kordušas ,   Indrė Petrulaitienė   Dėl 1-4 vietų    
[34] 12:30   A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 8   Evaldas Čižinauskas ,   Inga Bankauskienė    21:11  21:13 [17']    
  [41] 13:00   A.Kordušas, I.Petrulaitienė  
 5   Donatas Rumšys ,   Asta Bačkaitienė      21:14  21:13 [25']  
[35] 12:30   L.Vaškevičius, K.Poškutė    
 4   Laimonas Vaškevičius ,   Kristina Poškutė    21:17  21:9 [21']    1-a vieta
    [49] 13:30   A.Kordušas, I.Petrulaitienė
 3   Arūnas Morkūnas ,   Neringa Brazauskienė        21:17  21:15 [23']
[36] 12:30   A.Morkūnas, N.Brazauskienė    
 6   Salvijus Stravinskas ,   Evelina Keturakytė    21:7  18:21  21:19 [33']    
  [42] 13:00   A.Morkūnas, N.Brazauskienė  
 7   Julius Masaitis ,   Diana Lubė      21:18  14:21  21:16 [35']  
[37] 12:30   V.Stončius, A.Balazaitė    
 2   Valentas Stončius ,   Aušrinė Balazaitė    21:19  21:9 [22']    
     
     L.Vaškevičius, K.Poškutė  3-a vieta
  [50] 13:30   V.Stončius, A.Balazaitė
   V.Stončius, A.Balazaitė   21:8  24:26  21:15 [43']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Čižinauskas, I.Bankauskienė    
  [43] 13:00   D.Rumšys, A.Bačkaitienė  
   D.Rumšys, A.Bačkaitienė   21:15  21:19 [21']  5-a vieta
    [51] 13:30   D.Rumšys, A.Bačkaitienė
   S.Stravinskas, E.Keturakytė     21:13  21:14 [21']
  [44] 13:00   S.Stravinskas, E.Keturakytė  
   J.Masaitis, D.Lubė   21:11  21:19 [23']  
       
       
     E.Čižinauskas, I.Bankauskienė  7-a vieta
    [52] 13:30   J.Masaitis, D.Lubė
     J.Masaitis, D.Lubė   21:17  21:19 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.