Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2020-09-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26  
 1   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 16       ->      
  [19] 12:45   D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 9   Nojus Tenikaitis 
 Jorūnė Šalnaitė 
    21:5  21:7 [22']    
[6] 12:00   N.Tenikaitis, J.Šalnaitė      
 8   Justinas Tomkevičius 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  21:11  21:14 [24']      
    [35] 13:30   D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 5   Matas Mackevičius 
 Oresta Ščerbakova 
      23:21  21:16 [29']  
[7] 12:00   M.Mackevičius, O.Ščerbakova      
 12   Paulius Jakubčionis 
 Emilė Kazlauskaitė 
  21:8  21:9 [24']      
  [20] 12:45   R.Lesinskas, V.Paulauskaitė    
 13         21:15  21:13 [27']    
 R.Lesinskas, V.Paulauskaitė      
 4   Rokas Lesinskas 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [186] 09:30   V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė
 3   Rapolas Grigaliūnas 
 Monika Sukackaitė 
        21:8  21:16 [26']
 R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė      
 14       ->      
  [21] 12:45   R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė    
 11   Benediktas Kamantauskas 
 Kristė Anciūtė 
    21:14  21:7 [20']    
[8] 12:00   D.Genys, G.Jurkevičiūtė      
 6   Dovas Genys 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  21:9  21:16 [23']      
    [36] 13:30   V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė  
 7   Daniel Leonovič 
 Taja Leonovič 
      21:12  20:22  21:15 [38']  
[9] 12:00   D.Leonovič, T.Leonovič      
 10   Dominik Tankevič 
 Goda Vancevičiūtė 
  21:16  21:13 [27']      
  [22] 12:45   V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
 15         21:9  21:6 [20']    
 V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 2   Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  ->    R.Lesinskas, V.Paulauskaitė   3-a vieta
      [187] 09:30   R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė
       R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė   21:12  21:12 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Tenikaitis, J.Šalnaitė    
    [37] 13:30   N.Tenikaitis, J.Šalnaitė  
     M.Mackevičius, O.Ščerbakova   21:18  12:21  22:20 [34']   5-a vieta
      [188] 09:30   D.Genys, G.Jurkevičiūtė
     D.Genys, G.Jurkevičiūtė     21:19  21:19 [25']
    [38] 13:30   D.Genys, G.Jurkevičiūtė  
     D.Leonovič, T.Leonovič   21:17  21:17 [27']  
         
         
       M.Mackevičius, O.Ščerbakova   7-a vieta
      [189] 09:30   M.Mackevičius, O.Ščerbakova
       D.Leonovič, T.Leonovič   21:14  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė    
   J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė   ->    
    [23] 12:45   J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė  
   P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė     21:7  21:14 [23']  
   P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [39] 13:30   J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė
        21:14  21:9 [21']
   B.Kamantauskas, K.Anciūtė    
   B.Kamantauskas, K.Anciūtė   ->    
    [24] 12:45   B.Kamantauskas, K.Anciūtė  
   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė     21:14  20:22  21:19 [41']  
   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė    
    ->    
         
       P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė   11-a vieta
      [40] 13:30   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė
       D.Tankevič, G.Vancevičiūtė   21:5  21:14 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.