Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Andrius Kordušas 
 Viltė Karalukaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, V.Karalukaitė      
 16       ->      
  [83] 13:50   A.Sutkus, M.Sutkutė    
 9   Rimvydas Ūsas 
 Giedrė Ūsienė 
    21:18  21:13 [24']    
[65] 13:00   A.Sutkus, M.Sutkutė      
 8   Ailantas Sutkus 
 Milanta Sutkutė 
  21:14  21:10 [20']      
    [104] 15:05   A.Sutkus, M.Sutkutė  
 5   Tadas Jarutis 
 Saulė Mackevičiūtė 
      21:18  21:17 [24']  
[66] 13:00   T.Jarutis, S.Mackevičiūtė      
 12   Edvardas Čyvas 
 Simona Kašinskaitė 
  21:6  21:9 [37']      
  [84] 13:50   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
 13   Donatas Jasudavičius 
 Edita Viruišytė 
    15:21  21:14  21:12 [33']    
[67] 13:00   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:18  21:6 [25']       1-a vieta
      [127] 15:55   A.Sutkus, M.Sutkutė
 3   Mantas Breivė 
 Ingrida Savickienė 
        21:9  21:16 [28']
[68] 13:00   M.Breivė, I.Savickienė      
 14   Irmantas Viliūnas 
 Greta Gečaitė 
  21:10  21:16 [25']      
  [85] 13:50   A.Viruišis, I.Ivoškienė    
 11   Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
    21:15  21:19 [25']    
[69] 13:25   A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 6   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  21:16  21:13 [25']      
    [105] 15:05   R.Galvanauskas, R.Bubulienė  
 7   Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
      21:13  16:21  26:24 [43']  
[70] 13:25   S.Noreika, G.Noreikienė      
 10   Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
  21:12  9:21  21:18 [37']      
  [86] 14:15   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
 15         21:10  21:11 [23']    
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 2   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->    R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   3-a vieta
      [128] 15:55   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:17  21:12 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kordušas, V.Karalukaitė    
    [106] 15:05   A.Kordušas, V.Karalukaitė  
     T.Jarutis, S.Mackevičiūtė   16:21  21:19  21:5 [29']   5-a vieta
      [129] 16:20   A.Kordušas, V.Karalukaitė
     M.Breivė, I.Savickienė     21:12  21:18 [20']
    [107] 15:05   S.Noreika, G.Noreikienė  
     S.Noreika, G.Noreikienė   20:22  22:20  21:18 [35']  
         
         
       T.Jarutis, S.Mackevičiūtė   7-a vieta
      [130] 16:20   T.Jarutis, S.Mackevičiūtė
       M.Breivė, I.Savickienė   21:10  20:22  21:16 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ūsas, G.Ūsienė    
   R.Ūsas, G.Ūsienė   ->    
    [108] 15:05   R.Ūsas, G.Ūsienė  
   E.Čyvas, S.Kašinskaitė     17:21  21:11  21:11 [32']  
  [87] 14:15   D.Jasudavičius, E.Viruišytė    
   D.Jasudavičius, E.Viruišytė   21:11  12:21  21:16 [35']     9-a vieta
      [131] 16:20   R.Ūsas, G.Ūsienė
   I.Viliūnas, G.Gečaitė       13:21  21:13  21:19 [41']
  [88] 14:15   I.Viliūnas, G.Gečaitė    
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė   15:21  21:15  21:15 [32']    
    [109] 15:05   I.Viliūnas, G.Gečaitė  
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė     21:12  21:10 [19']  
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė    
    ->    
         
       D.Jasudavičius, E.Viruišytė   11-a vieta
      [132] 16:20   A.Šadauskas, J.Šadauskienė
       A.Šadauskas, J.Šadauskienė   22:20  21:19 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Čyvas, S.Kašinskaitė  
     E.Čyvas, S.Kašinskaitė   ->   13-a vieta
      [110] 15:05   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė
     M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     21:14  21:15 [25']
     M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Hummel Badmintono Lyga
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.