Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A), Data: 2020-08-15, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [7] 10:25   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9   Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
    21:12  21:11 [20']    
[4] 10:10   R.Grigaliūnas, S.Novikas      
 8   Rapolas Grigaliūnas 
 Simas Novikas 
  15:21  21:11  21:10 [21']      
    [12] 10:55   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5   Mamertas Noreika 
 Mantas Palubinskas 
      21:16  21:16 [24']  
 M.Noreika, M.Palubinskas      
 12       ->      
  [5] 10:25   B.Vaškevičius, M.Maulė    
 13         21:18  21:12 [23']    
 B.Vaškevičius, M.Maulė      
 4   Benas Vaškevičius 
 Mantas Maulė 
  ->       1-a vieta
      [18] 11:50   D.Beržanskis, J.Petkus
 3   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
        21:12  21:23  28:26 [51']
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 14       ->      
  [6] 10:25   D.Beržanskis, J.Petkus    
 11         21:15  21:12 [22']    
 D.Pakšys, P.Palubinskas      
 6   Domas Pakšys 
 Povilas Palubinskas 
  ->      
    [13] 11:20   D.Beržanskis, J.Petkus  
 7   Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
      21:17  11:21  23:21 [42']  
[1] 10:00   Ą.Barkauskas, A.Valatka      
 10   Matas Mackevičius 
 Jokūbas Jasinskas 
  21:10  21:11 [27']      
  [8] 10:25   E.Slušnys, M.Šames    
 15         21:12  21:16 [19']    
 E.Slušnys, M.Šames      
 2   Edgaras Slušnys 
 Mark Šames 
  ->    B.Vaškevičius, M.Maulė   3-a vieta
      [19] 11:50   E.Slušnys, M.Šames
       E.Slušnys, M.Šames   21:17  21:16 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Grigaliūnas, S.Novikas    
    [14] 11:20   M.Noreika, M.Palubinskas  
     M.Noreika, M.Palubinskas   21:17  19:21  23:21 [36']   5-a vieta
      [20] 11:50   D.Pakšys, P.Palubinskas
     D.Pakšys, P.Palubinskas     15:21  23:21  21:10 [35']
    [15] 11:20   D.Pakšys, P.Palubinskas  
     Ą.Barkauskas, A.Valatka   21:14  21:9 [27']  
         
         
       R.Grigaliūnas, S.Novikas   7-a vieta
      [21] 12:15   Ą.Barkauskas, A.Valatka
       Ą.Barkauskas, A.Valatka   16:21  21:12  21:16 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Gedrimas, V.Šukys    
   M.Gedrimas, V.Šukys   ->    
     M.Gedrimas, V.Šukys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [9] 10:55   M.Gedrimas, V.Šukys
        21:18  15:21  21:15 [41']
   .    
    ->    
     M.Mackevičius, J.Jasinskas  
   M.Mackevičius, J.Jasinskas     ->  
   M.Mackevičius, J.Jasinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.