Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-10-17, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1  Jogailė Kelečiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Kelečiūtė      
 16       ->      
  [184] 17:30   J.Kelečiūtė    
 9  Augustė Leimonaitė      21:7  21:9 [26']    
[161] 16:45   A.Leimonaitė      
 8  Dangė Lygnugarytė    21:16  25:23 [33']      
    [198] 18:20   J.Kelečiūtė  
 5  Augustė Stankevičiūtė        21:11  21:19 [25']  
[162] 16:45   A.Stankevičiūtė      
 12  Giedra Velykytė    21:15  21:6 [27']      
  [185] 17:55   M.Marcinkevičiūtė    
 13  Ieva Šitkauskaitė      25:23  21:13 [33']    
[163] 16:45   M.Marcinkevičiūtė      
 4  Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:4  21:2 [16']       1-a vieta
      [212] 19:10   J.Kelečiūtė
 3  Minija Barauskaitė          21:7  21:7 [26']
[164] 16:45   M.Barauskaitė      
 14  Kamilė Rutkauskaitė    21:16  21:13 [22']      
  [186] 17:55   J.Šalnaitė    
 11  Goda Vancevičiūtė      30:28  21:15 [35']    
[165] 16:45   J.Šalnaitė      
 6  Jorūnė Šalnaitė      B/Ž      
    [199] 18:20   J.Šalnaitė  
 7  Oresta Ščerbakova        11:21  21:12  21:17 [41']  
[166] 16:45   G.Vedrickaitė      
 10  Greta Vedrickaitė    16:21  21:17  21:19 [47']      
  [187] 17:55   T.Leonovič    
 15         21:6  21:5 [17']    
 T.Leonovič      
 2  Taja Leonovič    ->    M.Marcinkevičiūtė   3-a vieta
      [213] 19:10   T.Leonovič
       T.Leonovič   21:15  7:21  21:14 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Leimonaitė    
    [200] 18:20   A.Stankevičiūtė  
     A.Stankevičiūtė   21:14  21:11 [25']   5-a vieta
      [214] 19:10 
     M.Barauskaitė     ->
    [201] 18:20   M.Barauskaitė  
     G.Vedrickaitė   21:14  21:9 [23']  
         
         
       A.Leimonaitė   7-a vieta
     
       G.Vedrickaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Lygnugarytė    
   D.Lygnugarytė   ->    
    [202] 18:45   D.Lygnugarytė  
   G.Velykytė     21:10  21:7 [22']  
  [188] 17:55   G.Velykytė    
   I.Šitkauskaitė   21:17  21:8 [24']     9-a vieta
      [215] 19:10   O.Ščerbakova
   K.Rutkauskaitė       10:21  21:18  27:25 [44']
  [189] 17:55   K.Rutkauskaitė    
   G.Vancevičiūtė     B/Ž    
    [203] 18:45   O.Ščerbakova  
   O.Ščerbakova     16:21  25:23  24:22 [39']  
   O.Ščerbakova    
    ->    
         
       G.Velykytė   11-a vieta
     
       K.Rutkauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Šitkauskaitė  
     I.Šitkauskaitė   ->   13-a vieta
     
     G.Vancevičiūtė     ->
     G.Vancevičiūtė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 1 etapas)
2021-05-01 10:00 2021-05-01 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj) Turnyras perkeliamas !!!
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2021-04-17 13:00 2021-04-18 12:45
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2021-04-10 10:00 2021-04-10 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.