Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2020-02-22, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tadas Staniulis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[32]  T.Staniulis, E.Grigeliūnienė      
 16   Darius Jurgilas 
 Agnė Stankutė 
  21:13  21:12 [21']      
  [47]  T.Staniulis, E.Grigeliūnienė    
 9   Stasys Kubiliūnas 
 Lina Gorienė 
    21:13  21:12 [13']    
[33]  R.Giedraitis, L.Bičiūnienė      
 8   Robertas Giedraitis 
 Laura Bičiūnienė 
  21:16  21:18 [21']      
    [62]  A.Poderys, M.Gumbrevičiūtė  
 5   Aidas Giedrikas 
 Monika Petreikytė 
      21:19  21:19 [21']  
[34]  A.Mockus, O.Merčaitienė      
 12   Andrius Mockus 
 Odeta Merčaitienė 
  21:18  21:16 [20']      
  [48]  A.Poderys, M.Gumbrevičiūtė    
 13   Paulius Bareika 
 Sonata Ščerbakova 
    21:14  12:21  21:19 [27']    
[35]  A.Poderys, M.Gumbrevičiūtė      
 4   Aidas Poderys 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:10  21:6 [17']       1-a vieta
      [77]  A.Poderys, M.Gumbrevičiūtė
 3   Egidijus Peleckis 
 Diana Darbutienė 
        21:12  21:15 [19']
[36]  E.Peleckis, D.Darbutienė      
 14   Andrius Bičiūnas 
 Rasa Džervė 
  21:17  23:21 [26']      
  [49]  E.Peleckis, D.Darbutienė    
 11   Artūras Ščerbakovas 
 Marina Belousova 
    21:16  9:21  21:14 [28']    
[37]  V.Viederis, D.Sunklodė      
 6   Vidmantas Viederis 
 Dalia Sunklodė 
  21:10  21:15 [19']      
    [63]  E.Peleckis, D.Darbutienė  
 7   Tadas Jarutis 
 Darja Liutikė 
      21:19  12:21  21:13 [27']  
[38]  M.Loveikis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 10   Mindaugas Loveikis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  16:21  21:17  21:12 [24']      
  [50]  A.Vizgirda, S.Kliaubienė    
 15   Erlandas Roličius 
 Aldona Šimanskaitė 
    14:21  21:7  21:9 [28']    
[39]  A.Vizgirda, S.Kliaubienė      
 2   Arūnas Vizgirda 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:15  21:17 [21']    T.Staniulis, E.Grigeliūnienė   3-a vieta
      [78]  T.Staniulis, E.Grigeliūnienė
       A.Vizgirda, S.Kliaubienė   21:14  19:21  21:17 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Giedraitis, L.Bičiūnienė    
    [64]  A.Mockus, O.Merčaitienė  
     A.Mockus, O.Merčaitienė   21:14  21:14 [18']   5-a vieta
      [79]  A.Mockus, O.Merčaitienė
     V.Viederis, D.Sunklodė     21:10  21:15 [17']
    [65]  M.Loveikis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     M.Loveikis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:8  21:14 [22']  
         
         
       R.Giedraitis, L.Bičiūnienė   7-a vieta
      [80]  R.Giedraitis, L.Bičiūnienė
       V.Viederis, D.Sunklodė   21:11  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Jurgilas, A.Stankutė      
  [51]  D.Jurgilas, A.Stankutė    
   S.Kubiliūnas, L.Gorienė   22:20  22:20 [26']    
    [66]  A.Giedrikas, M.Petreikytė  
   A.Giedrikas, M.Petreikytė     21:14  21:16 [19']  
  [52]  A.Giedrikas, M.Petreikytė    
   P.Bareika, S.Ščerbakova   21:15  21:9 [20']     9-a vieta
      [81]  A.Giedrikas, M.Petreikytė
   A.Bičiūnas, R.Džervė       21:19  21:12 [17']
  [53]  A.Bičiūnas, R.Džervė    
   A.Ščerbakovas, M.Belousova   21:8  18:21  21:5 [27']    
    [67]  T.Jarutis, D.Liutikė  
   T.Jarutis, D.Liutikė     21:15  16:21  21:17 [22']  
  [54]  T.Jarutis, D.Liutikė    
   E.Roličius, A.Šimanskaitė   21:19  21:7 [18']    
         
       D.Jurgilas, A.Stankutė   11-a vieta
      [82]  D.Jurgilas, A.Stankutė
       A.Bičiūnas, R.Džervė   22:20  21:14 [7']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     S.Kubiliūnas, L.Gorienė    
    [68]  S.Kubiliūnas, L.Gorienė  
     P.Bareika, S.Ščerbakova   21:13  21:16 [27']   13-a vieta
      [83]  S.Kubiliūnas, L.Gorienė
     A.Ščerbakovas, M.Belousova     21:16  21:16 [19']
    [69]  A.Ščerbakovas, M.Belousova  
     E.Roličius, A.Šimanskaitė   13:21  21:19  21:19 [33']  
         
         
       P.Bareika, S.Ščerbakova   15-a vieta
      [84]  E.Roličius, A.Šimanskaitė
       E.Roličius, A.Šimanskaitė   19:21  21:8  21:17 [27']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.