Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vasara Prienuose, Data: 2020-06-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-13 2020-06-13 2020-06-13 2020-06-13  
 1   Saulius Venslovas 
 Vaidas Šmitas 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Venslovas, V.Šmitas      
 16       ->      
  [40] 12:40   S.Venslovas, V.Šmitas    
 9   Martynas Krisiukas 
 Giedrius Krivickas 
    21:7  21:12 [43']    
[27] 11:50   R.Jakimavičius, S.Pilinkus      
 8   Ričardas Jakimavičius 
 Saulius Pilinkus 
  24:22  21:16 [34']      
    [58] 13:30   S.Venslovas, V.Šmitas  
 5   Gustas Čekavičius 
 Justas Čekavičius 
      21:15  21:18 [25']  
[28] 11:50   G.Padelis, D.Motiejūnas      
 12   Gintaras Padelis 
 Darius Motiejūnas 
  21:10  21:15 [33']      
  [41] 12:40   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas    
 13         21:18  21:19 [44']    
 D.Mitrulevičius, G.Petrauskas      
 4   Dainius Mitrulevičius 
 Gražvydas Petrauskas 
  ->       1-a vieta
      [75] 14:20   S.Venslovas, V.Šmitas
 3   Vytautas Liutika 
 Jonas Liutika 
        21:17  21:17 [39']
 V.Liutika, J.Liutika      
 14       ->      
  [42] 12:40   V.Liutika, J.Liutika    
 11   Martynas Šulskis 
 Raimondas Šulskis 
    23:21  21:17 [44']    
[29] 11:50   D.Širmenis, M.Pacevičius      
 6   Darius Širmenis 
 Mindaugas Pacevičius 
  21:10  21:11      
    [59] 13:30   K.Ikamas, A.Stankevičius  
 7   Arnas Jarmalauskas 
 Emanuelis Vnek 
      21:10  21:16 [22']  
[30] 11:50   A.Kolobov, E.Plauška      
 10   Andrej Kolobov 
 Edgaras Plauška 
  21:10  21:12 [34']      
  [43] 12:40   K.Ikamas, A.Stankevičius    
 15         21:15  18:21  21:13 [41']    
 K.Ikamas, A.Stankevičius      
 2   Kęstutis Ikamas 
 Augustinas Stankevičius 
  ->    D.Mitrulevičius, G.Petrauskas   3-a vieta
      [76] 14:20   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas
       V.Liutika, J.Liutika   21:15  21:15 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Jakimavičius, S.Pilinkus    
    [60] 13:30   G.Padelis, D.Motiejūnas  
     G.Padelis, D.Motiejūnas   21:15  21:8 [25']   5-a vieta
      [77] 14:20   G.Padelis, D.Motiejūnas
     D.Širmenis, M.Pacevičius     21:14  21:7 [36']
    [61] 13:30   D.Širmenis, M.Pacevičius  
     A.Kolobov, E.Plauška   21:9  21:15 [23']  
         
         
       R.Jakimavičius, S.Pilinkus   7-a vieta
      [78] 14:20   A.Kolobov, E.Plauška
       A.Kolobov, E.Plauška   21:2  21:18 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Krisiukas, G.Krivickas    
   M.Krisiukas, G.Krivickas   ->    
    [44] 12:40   G.Čekavičius, J.Čekavičius  
   G.Čekavičius, J.Čekavičius     8:21  21:13  21:19 [41']  
   G.Čekavičius, J.Čekavičius    
    ->     9-a vieta
      [62] 13:30   G.Čekavičius, J.Čekavičius
        21:14  21:13 [27']
   M.Šulskis, R.Šulskis    
   M.Šulskis, R.Šulskis   ->    
    [45] 12:40   M.Šulskis, R.Šulskis  
   A.Jarmalauskas, E.Vnek     21:18  21:23  21:16  
   A.Jarmalauskas, E.Vnek    
    ->    
         
       M.Krisiukas, G.Krivickas   11-a vieta
      [63] 13:30   A.Jarmalauskas, E.Vnek
       A.Jarmalauskas, E.Vnek   21:0 [4']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.