Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-09-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 32       ->        
  [12] 10:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 17   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
    21:18  21:9 [15']      
[1] 10:00    D.Martinaitis, L.Venckutė        
 16   Julius Masaitis 
 Diana Lubė 
  21:15  13:21  21:13 [22']        
    [25] 11:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
      21:12  21:5 [13']    
 S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė        
 24       ->        
  [5] 10:00    G.Vaičiulis, J.Vadeikienė      
 25         22:20  14:21  21:11 [25']      
 G.Vaičiulis, J.Vadeikienė        
 8   Gabrielius Vaičiulis 
 Judita Vadeikienė 
  ->        
      [42] 12:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Karolis Šemeta 
 Birutė Rasiulytė 
        21:15  21:10 [19']  
 K.Šemeta, B.Rasiulytė        
 28       ->        
  [6] 10:00    K.Šemeta, B.Rasiulytė      
 21         21:15  21:14 [19']      
 V.Martinkus, E.Keturakytė        
 12   Vidas Martinkus 
 Evelina Keturakytė 
  ->        
    [26] 11:30    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 13   Vygantas Garmus 
 Jelena Puchova 
      21:14  16:21  21:8 [30']    
[2] 10:00    E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė        
 20   Egidijus Merkevičius 
 Karolina Merkevičiūtė 
  11:21  21:17  21:18 [25']        
  [11] 10:30    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 29         21:17  21:11 [17']      
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->         1-a vieta
        [58] 13:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
          21:14  21:13 [19']
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė        
 30       ->        
  [10] 10:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 19   Daniel Goldberg 
 Veslava Tankevič 
    21:13  22:20 [22']      
[3] 10:00    D.Goldberg, V.Tankevič        
 14   Martynas Atkočaitis 
 Vaida Žitlinskaitė 
  23:21  21:15 [20']        
    [27] 11:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 11   Salvijus Stravinskas 
 Toma Rakauskaitė 
      21:19  21:15 [21']    
 S.Stravinskas, T.Rakauskaitė        
 22       ->        
  [7] 10:00    V.Stončius, A.Balazaitė      
 27         21:13  17:21  21:13 [26']      
 V.Stončius, A.Balazaitė        
 6   Valentas Stončius 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->        
      [43] 12:30    T.Tiškus, R.Šulnienė  
 7   Evaldas Čižinauskas 
 Neringa Brazauskienė 
        20:22  21:10  21:14 [36']  
 E.Čižinauskas, N.Brazauskienė        
 26       ->        
  [8] 10:00    D.Rumšys, J.Kazakauskaitė      
 23         21:18  14:21  21:16 [24']      
 D.Rumšys, J.Kazakauskaitė        
 10   Donatas Rumšys 
 Justė Kazakauskaitė 
  ->        
    [28] 11:30    T.Tiškus, R.Šulnienė    
 15   Martynas Povilaitis 
 Indrė Gudelytė 
      21:18  22:20 [19']    
[4] 10:00    M.Povilaitis, I.Gudelytė        
 18   Justas Gudonis 
 Roberta Milašauskaitė 
  21:16  19:21  21:18 [28']      L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   3-a vieta
  [9] 10:30    T.Tiškus, R.Šulnienė   [59] 13:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė
 31         21:15  21:14 [17']    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   21:14  20:22  21:17 [35']
 T.Tiškus, R.Šulnienė        
 2   Tomas Tiškus 
 Rasa Šulnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Vaičiulis, J.Vadeikienė    
      [44] 12:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė  
       K.Šemeta, B.Rasiulytė   21:12  18:21  21:15 [29']   5-a vieta
        [60] 13:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė
       V.Stončius, A.Balazaitė     21:18  21:13 [17']
      [45] 12:30    D.Rumšys, J.Kazakauskaitė  
       D.Rumšys, J.Kazakauskaitė   9:21  21:13  21:16 [24']  
           
           
         G.Vaičiulis, J.Vadeikienė   7-a vieta
        [61] 13:30    G.Vaičiulis, J.Vadeikienė
         V.Stončius, A.Balazaitė   21:13  16:21  26:24 [28']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Martinaitis, L.Venckutė      
    [29] 11:30    D.Martinaitis, L.Venckutė    
     S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   21:15  21:4 [14']    
      [46] 12:30    V.Martinkus, E.Keturakytė  
     V.Martinkus, E.Keturakytė     21:17  20:22  21:14 [26']  
    [30] 11:30    V.Martinkus, E.Keturakytė    
     E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė   21:16  15:21  21:8 [24']     9-a vieta
        [62] 13:30    D.Goldberg, V.Tankevič
     D.Goldberg, V.Tankevič       21:12  21:14 [17']
    [31] 11:30    D.Goldberg, V.Tankevič    
     S.Stravinskas, T.Rakauskaitė   14:21  21:16  21:9 [26']    
      [47] 12:30    D.Goldberg, V.Tankevič  
     E.Čižinauskas, N.Brazauskienė     21:14  21:12 [18']  
    [32]    M.Povilaitis, I.Gudelytė    
     M.Povilaitis, I.Gudelytė   22:20  21:18 [19']    
           
         D.Martinaitis, L.Venckutė   11-a vieta
        [63] 13:30    D.Martinaitis, L.Venckutė
         M.Povilaitis, I.Gudelytė   21:19  24:22 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
      [48] 12:30    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė  
       E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė   22:20  21:12 [16']   13-a vieta
        [64] 13:30    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė
       S.Stravinskas, T.Rakauskaitė     17:21  21:13  21:19 [28']
      [49] 13:00    S.Stravinskas, T.Rakauskaitė  
       E.Čižinauskas, N.Brazauskienė   21:7  21:18 [15']  
           
           
         E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė   15-a vieta
        [65] 14:00    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė
    Dėl 17-32 vietos      E.Čižinauskas, N.Brazauskienė   21:10  21:14 [13']
         
   J.Masaitis, D.Lubė      
   J.Masaitis, D.Lubė   ->      
     J.Masaitis, D.Lubė    
      ->    
   .      
    ->      
      [33] 12:00    V.Garmus, J.Puchova  
        22:20  21:16 [17']  
   .      
    ->      
     V.Garmus, J.Puchova    
   V.Garmus, J.Puchova     ->    
   V.Garmus, J.Puchova      
    ->       17-a vieta
        [50] 13:00    M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė
          21:12  21:16 [16']
   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė      
   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė   ->      
     M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [34] 12:00    M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė  
        21:9  21:17 [15']  
   .      
    ->      
     J.Gudonis, R.Milašauskaitė    
   J.Gudonis, R.Milašauskaitė     ->    
   J.Gudonis, R.Milašauskaitė      
    ->    J.Masaitis, D.Lubė   19-a vieta
        [51] 13:00    J.Gudonis, R.Milašauskaitė
         J.Gudonis, R.Milašauskaitė   21:14  22:20 [18']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.