Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Everestos taurė, Data: 2020-10-24, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
21
8
21
6
 18'
21
6
12
21
21
14
 35'
96/55
41
2
1
2 Valdas Jankauskas 
 Javed Iqbal 
8
21
6
21
 18'
15
21
13
21
 59'
42/84
-42
0
3
3 Haroldas Nevidauskas 
 Albertas Rimkus 
6
21
21
12
14
21
 35'
21
15
21
13
 59'
83/82
1
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Darius Kubilius 
 Saulius Eibukas 
21
14
18
21
21
23
 33'
21
19
19
21
20
22
 47'
120/120
0
0
3
2 Deivydas Žilinskas 
 Nedas Šimkus 
14
21
21
18
23
21
 33'
21
17
17
21
20
22
 41'
116/120
-4
1
2
3 Alfredas Fedenko 
 Andrius Stankevičius 
19
21
21
19
22
20
 47'
17
21
21
17
22
20
 41'
122/118
4
2
1



2020-10-24  
   1-a vieta
 1    Sigitas Galentas,  Artūras Jachontovas  
[29] 11:55   S.Galentas, A.Jachontovas
 6    Alfredas Fedenko,  Andrius Stankevičius   21:15  17:21  21:10 [47']
   



2020-10-24  
   3-a vieta
 4    Deivydas Žilinskas,  Nedas Šimkus  
[30] 11:55   H.Nevidauskas, A.Rimkus
 5    Haroldas Nevidauskas,  Albertas Rimkus   21:18  21:14 [24']
   



2020-10-24  
   5-a vieta
 2    Darius Kubilius,  Saulius Eibukas  
[31] 11:55   D.Kubilius, S.Eibukas
 3    Valdas Jankauskas,  Javed Iqbal   21:16  21:12 [25']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 1 etapas)
2021-05-01 10:00 2021-05-01 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj) Turnyras perkeliamas !!!
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2021-04-17 13:00 2021-04-18 12:45
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2021-04-10 10:00 2021-04-10 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.