Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ), Data: 2020-07-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Bradūnas 
 Aušrinė Balazaitė 
21
15
21
19
 17'
21
13
21
19
 17'
21
18
28
26
 26'
21
15
21
10
 14'
21
18
21
13
 15'
217/166
51
5
1
2 Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
15
21
19
21
 17'
21
16
24
22
 22'
22
24
18
21
 23'
21
11
21
10
 25'
21
19
21
10
 16'
203/175
28
3
3
3 Laimonas Vaškevičius 
 Justė Kazakauskaitė 
13
21
19
21
 17'
16
21
22
24
 22'
11
21
17
21
 16'
21
13
21
10
 15'
21
14
21
12
 15'
182/178
4
2
4
4 Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
18
21
26
28
 26'
24
22
21
18
 23'
21
11
21
17
 16'
21
13
21
19
 21'
21
18
21
9
 17'
215/176
39
4
2
5 Marijus Stankevičius 
 Diana Lubė 
15
21
10
21
 14'
11
21
10
21
 25'
13
21
10
21
 15'
13
21
19
21
 21'
19
21
21
23
 18'
141/212
-71
0
6
6 Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
18
21
13
21
 15'
19
21
10
21
 16'
14
21
12
21
 15'
18
21
9
21
 17'
21
19
23
21
 18'
157/208
-51
1
5

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.