Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2020, Data: 2020-08-01, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-01 2020-08-01 2020-08-01 2020-08-01  
 1   Mantas Palubinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Palubinskas, R.Milašauskaitė      
 16       ->      
  [39] 12:55   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė    
 9   Aleksėj Borisenko 
 Signė Borisenko 
    21:11  21:12 [23']    
[26] 11:40   S.Eibukas, K.Freimanaitė      
 8   Saulius Eibukas 
 Kristina Freimanaitė 
  19:21  21:14  21:13 [34']      
    [53] 14:10   G.Stasiulis, J.Vadeikienė  
 5   Tomas Tiškus 
 Ugnė Tiškutė 
      21:19  22:20 [26']  
 T.Tiškus, U.Tiškutė      
 12       ->      
  [40] 12:55   G.Stasiulis, J.Vadeikienė    
 13         21:16  21:14 [21']    
 G.Stasiulis, J.Vadeikienė      
 4   Giedrius Stasiulis 
 Judita Vadeikienė 
  ->       1-a vieta
      [65] 15:25   A.Slušnys, V.Slušnienė
 3   Arnoldas Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
        21:13  21:11 [19']
 A.Slušnys, V.Slušnienė      
 14       ->      
  [41] 12:55   A.Slušnys, V.Slušnienė    
 11   Artūras Ščerbakovas 
 Inga Vaicekauskienė 
    21:12  21:14 [19']    
[27] 11:40   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 6   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:12  21:14 [20']      
    [54] 14:35   A.Slušnys, V.Slušnienė  
 7   Devender Kumar 
 Vaida Martinkienė 
      21:16  21:13 [17']  
[28] 11:40   D.Kumar, V.Martinkienė      
 10   Imants Vinkalns 
 Marta Heize 
  21:17  11:21  30:28 [33']      
  [42] 13:20   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
 15         27:25  21:13 [22']    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 2   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->    M.Palubinskas, R.Milašauskaitė   3-a vieta
      [66] 15:50   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:18  22:20 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Eibukas, K.Freimanaitė    
    [55] 14:35   T.Tiškus, U.Tiškutė  
     T.Tiškus, U.Tiškutė   21:19  9:21  23:21 [30']   5-a vieta
      [67] 15:50   T.Tiškus, U.Tiškutė
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     22:24  21:16  21:16 [28']
    [56] 14:35   D.Kumar, V.Martinkienė  
     D.Kumar, V.Martinkienė   13:21  21:9  21:15 [26']  
         
         
       S.Eibukas, K.Freimanaitė   7-a vieta
     
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Borisenko, S.Borisenko    
   A.Borisenko, S.Borisenko   ->    
     A.Borisenko, S.Borisenko  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [57] 14:35   A.Borisenko, S.Borisenko
        16:21  21:19  21:13 [32']
   A.Ščerbakovas, I.Vaicekauskienė    
   A.Ščerbakovas, I.Vaicekauskienė   ->    
    [43] 13:20   A.Ščerbakovas, I.Vaicekauskienė  
   I.Vinkalns, M.Heize     21:16  21:18 [23']  
   I.Vinkalns, M.Heize    
    ->    
         
        11-a vieta
       I.Vinkalns, M.Heize
       I.Vinkalns, M.Heize   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.