Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2020, Data: 2020-08-01, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-01 2020-08-01 2020-08-01 2020-08-01  
 1   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Krūminas, G.Krūminienė      
 16       ->      
  [33] 12:05   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 9   Tadas Jarutis 
 Lina Žukauskaitė 
    21:13  21:15 [19']    
[22] 11:15   T.Jarutis, L.Žukauskaitė      
 8   Rolandas Juknevičius 
 Aušra Juknevičienė 
  21:12  21:19 [25']      
    [48] 13:45   U.Mikalauskas, R.Staupelienė  
 5   Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
      21:10  21:9 [18']  
[23] 11:15   R.Paškevičius, J.Paškevičienė      
 12   Vygantas Farafonovas 
 Klaudija Pleškytė 
  21:12  21:10 [24']      
  [34] 12:30   U.Mikalauskas, R.Staupelienė    
 13         21:12  21:9 [22']    
 U.Mikalauskas, R.Staupelienė      
 4   Ugnius Mikalauskas 
 Renata Staupelienė 
  ->       1-a vieta
      [62] 15:25   E.Jakubauskas, J.Misiuvienė
 3   Mindaugas Loveikis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:9  16:21  21:11 [29']
 M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė      
 14       ->      
  [35] 12:30   E.Jakubauskas, J.Misiuvienė    
 11   Edvinas Jakubauskas 
 Jurga Misiuvienė 
    21:5  21:9 [16']    
[24] 11:15   E.Jakubauskas, J.Misiuvienė      
 6   Vitalij Krasovskij 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:8  17:21  21:16 [31']      
    [49] 13:45   E.Jakubauskas, J.Misiuvienė  
 7   Aigars Brečs 
 Žanete Griniece 
      21:12  21:11 [19']  
[25] 11:15   S.Kubiliūnas, R.Džervė      
 10   Stasys Kubiliūnas 
 Rasa Džervė 
  18:21  21:17  21:17 [30']      
  [36] 12:30   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 15         21:16  21:12 [18']    
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->    K.Krūminas, G.Krūminienė   3-a vieta
      [63] 15:25   K.Krūminas, G.Krūminienė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:16  21:9 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Jarutis, L.Žukauskaitė    
    [50] 14:10   R.Paškevičius, J.Paškevičienė  
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė   21:16  21:19 [25']   5-a vieta
      [64] 15:25   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė
     M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė     21:19  21:19 [24']
    [51] 14:10   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė  
     S.Kubiliūnas, R.Džervė   18:21  21:13  21:12 [38']  
         
         
       T.Jarutis, L.Žukauskaitė   7-a vieta
     
       S.Kubiliūnas, R.Džervė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Juknevičius, A.Juknevičienė    
   R.Juknevičius, A.Juknevičienė   ->    
    [37] 12:30   R.Juknevičius, A.Juknevičienė  
   V.Farafonovas, K.Pleškytė     27:25  21:11 [23']  
   V.Farafonovas, K.Pleškytė    
    ->     9-a vieta
      [52] 14:10   V.Krasovskij, S.Kliaubienė
        21:23  21:7  21:15 [34']
   V.Krasovskij, S.Kliaubienė    
   V.Krasovskij, S.Kliaubienė   ->    
    [38] 12:55   V.Krasovskij, S.Kliaubienė  
   A.Brečs, Ž.Griniece     16:21  21:16  21:13 [32']  
   A.Brečs, Ž.Griniece    
    ->    
         
       V.Farafonovas, K.Pleškytė   11-a vieta
     
       A.Brečs, Ž.Griniece   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.