Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2020, Data: 2020-08-01, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sandra Čečkauskienė 
 Sonata Zinkevičienė 
21
11
21
12
 23'
21
18
21
19
 24'
84/60
24
2
1
2 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
11
21
12
21
 23'
14
21
19
21
 23'
56/84
-28
0
3
3 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
18
21
19
21
 24'
21
14
21
19
 23'
79/75
4
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Roberta Milašauskaitė 
 Judita Vadeikienė 
21
19
21
15
 23'
21
12
21
16
 21'
84/62
22
2
1
2 Kristina Freimanaitė 
 Gitana Krūminienė 
19
21
15
21
 23'
21
12
21
11
 14'
76/65
11
1
2
3 Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
12
21
16
21
 21'
12
21
11
21
 14'
51/84
-33
0
3



2020-08-01  
   1-a vieta
 1    Sandra Čečkauskienė,  Sonata Zinkevičienė  
[19] 10:50   S.Čečkauskienė, S.Zinkevičienė
 2    Roberta Milašauskaitė,  Judita Vadeikienė   21:17  21:13 [24']
   



2020-08-01  
   3-a vieta
 4    Kristina Freimanaitė,  Gitana Krūminienė  
[20] 10:50   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 5    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė   21:11  21:17 [24']
   



2020-08-01  
   5-a vieta
 3    Ernesta Grigeliūnienė,  Renata Staupelienė  
[21] 10:50   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
 6    Renata Platakytė,  Jolanta Sereckienė   17:21  22:20  21:18 [38']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.