Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds), Data: 2020-08-15, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1   Kęstutis Krūminas 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Krūminas, G.Šiaučiūnas        
 32       ->        
  [79] 17:25   K.Krūminas, G.Šiaučiūnas      
 17   Algirdas Gražys 
 Tomas Petrauskas 
    21:13  21:12 [26']      
[75] 17:00   K.Kučinskas, L.Urniežius        
 16   Kęstutis Kučinskas 
 Laurynas Urniežius 
  21:16  21:9 [24']        
    [89] 18:15   K.Krūminas, G.Šiaučiūnas    
 9   Simonas Paulauskas 
 Nerijus Valuckas 
      21:16  21:12 [25']    
 S.Paulauskas, N.Valuckas        
 24       ->        
  [80] 17:25   R.Kazlauskas, N.Molis      
 25         22:20  13:21  21:16 [37']      
 R.Kazlauskas, N.Molis        
 8   Ričardas Kazlauskas 
 Nerijus Molis 
  ->        
      [99] 19:05   P.Liutikas, A.Stankevičius  
 5   Darius Jurgilas 
 Vitalij Krasovskij 
        21:11  21:14 [25']  
 D.Jurgilas, V.Krasovskij        
 28       ->        
  [81] 17:25   D.Jurgilas, V.Krasovskij      
 21         21:14  21:9 [23']      
 V.Liutika, R.Vasilevskis        
 12   Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  ->        
    [90] 18:15   P.Liutikas, A.Stankevičius    
 13   Giedrius Lukošius 
 Henrikas Smilgevičius 
      21:13  21:10 [23']    
[76] 17:00   G.Lukošius, H.Smilgevičius        
 20   Alfredas Jakštas 
 Robertas Ražauskas 
  21:7  21:6 [16']        
  [82] 17:25   P.Liutikas, A.Stankevičius      
 29         21:14  21:17 [24']      
 P.Liutikas, A.Stankevičius        
 4   Paulius Liutikas 
 Andrius Stankevičius 
  ->         1-a vieta
        [109] 20:20   P.Liutikas, A.Stankevičius
 3   Audrius Lesinskas 
 Ramūnas Paškevičius 
          21:13  21:15 [24']
 A.Lesinskas, R.Paškevičius        
 30       ->        
  [83] 17:50   A.Lesinskas, R.Paškevičius      
 19   Martynas Puodžiukas 
 Antanas Rimdžius 
    21:11  14:21  21:19 [34']      
[77] 17:00   A.Borisenko, V.Vasilčenko        
 14   Aleksėj Borisenko 
 Valerij Vasilčenko 
  16:21  21:9  21:14 [31']        
    [91] 18:40   A.Fedenko, Č.Ramanauskas    
 11   Vilmantas Liorančas 
 Jonas Šileris 
      21:17  21:11 [25']    
 V.Liorančas, J.Šileris        
 22       ->        
  [84] 17:50   A.Fedenko, Č.Ramanauskas      
 27         21:14  10:21  21:11 [32']      
 A.Fedenko, Č.Ramanauskas        
 6   Alfredas Fedenko 
 Česlovas Ramanauskas 
  ->        
      [100] 19:30   G.Strumila, T.Staniulis  
 7   Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
        21:16  21:12 [23']  
 R.Grytė, T.Jarutis        
 26       ->        
  [85] 17:50   M.Narkus, A.Urbonas      
 23         21:13  23:21 [24']      
 M.Narkus, A.Urbonas        
 10   Mindaugas Narkus 
 Aidas Urbonas 
  ->        
    [92] 18:40   G.Strumila, T.Staniulis    
 15   Gražvydas Petrauskas 
 Žilvinas Rėklaitis 
      21:12  21:13 [21']    
[78] 17:00   G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis        
 18   Virgilijus Bučius 
 Aurelijus Šadauskas 
  10:21  21:13  21:17 [35']      K.Krūminas, G.Šiaučiūnas   3-a vieta
  [86] 17:50   G.Strumila, T.Staniulis   [110] 20:20   A.Fedenko, Č.Ramanauskas
 31         21:14  21:18 [23']    A.Fedenko, Č.Ramanauskas   22:20  22:20 [27']
 G.Strumila, T.Staniulis        
 2   Giedrius Strumila 
 Tadas Staniulis 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Kazlauskas, N.Molis    
      [101] 19:30   D.Jurgilas, V.Krasovskij  
       D.Jurgilas, V.Krasovskij   21:15  21:13 [27']   5-a vieta
        [111] 20:45   A.Lesinskas, R.Paškevičius
       A.Lesinskas, R.Paškevičius     21:12  21:15 [31']
      [102] 19:30   A.Lesinskas, R.Paškevičius  
       M.Narkus, A.Urbonas   19:21  21:17  21:16 [35']  
           
           
         R.Kazlauskas, N.Molis   7-a vieta
       
         M.Narkus, A.Urbonas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Kučinskas, L.Urniežius      
    [93] 18:40   S.Paulauskas, N.Valuckas    
     S.Paulauskas, N.Valuckas   21:16  22:20 [28']    
      [103] 19:30   S.Paulauskas, N.Valuckas  
     V.Liutika, R.Vasilevskis     21:19  21:18 [28']  
    [94] 18:40   G.Lukošius, H.Smilgevičius    
     G.Lukošius, H.Smilgevičius   21:12  21:11 [20']     9-a vieta
        [112] 20:45   S.Paulauskas, N.Valuckas
     A.Borisenko, V.Vasilčenko       21:19  21:13 [25']
    [95] 19:05   V.Liorančas, J.Šileris    
     V.Liorančas, J.Šileris   21:11  19:21  21:8 [30']    
      [104] 19:55   R.Grytė, T.Jarutis  
     R.Grytė, T.Jarutis     21:15  21:15 [18']  
    [96] 19:05   R.Grytė, T.Jarutis    
     G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis   21:14  21:16 [21']    
           
         G.Lukošius, H.Smilgevičius   11-a vieta
       
         V.Liorančas, J.Šileris   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Kučinskas, L.Urniežius    
      [105] 19:55   K.Kučinskas, L.Urniežius  
       V.Liutika, R.Vasilevskis   21:15  21:11 [23']   13-a vieta
       
       A.Borisenko, V.Vasilčenko     ->
      [106] 19:55   A.Borisenko, V.Vasilčenko  
       G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis   21:11  21:13 [39']  
           
           
         V.Liutika, R.Vasilevskis   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis   ->
         
   A.Gražys, T.Petrauskas      
   A.Gražys, T.Petrauskas   ->      
     A.Gražys, T.Petrauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [87] 18:15   A.Gražys, T.Petrauskas  
        21:14  21:12 [20']  
   .      
    ->      
     A.Jakštas, R.Ražauskas    
   A.Jakštas, R.Ražauskas     ->    
   A.Jakštas, R.Ražauskas      
    ->       17-a vieta
        [97] 19:05   V.Bučius, A.Šadauskas
          21:7  21:17 [22']
   M.Puodžiukas, A.Rimdžius      
   M.Puodžiukas, A.Rimdžius   ->      
     M.Puodžiukas, A.Rimdžius    
      ->    
   .      
    ->      
      [88] 18:15   V.Bučius, A.Šadauskas  
        21:13  21:19 [23']  
   .      
    ->      
     V.Bučius, A.Šadauskas    
   V.Bučius, A.Šadauskas     ->    
   V.Bučius, A.Šadauskas      
    ->    A.Jakštas, R.Ražauskas   19-a vieta
        [98] 19:05   M.Puodžiukas, A.Rimdžius
         M.Puodžiukas, A.Rimdžius   21:10  21:9 [19']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.