Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Jūros šventė 2020, Data: 2020-07-25, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Giedrius Stasiulis 
 Tomas Tiškus 
21
5
21
5
 14'
21
18
21
11
 26'
84/39
45
2
1
2 Gerhardas Skonsmanas 
 Česlovas Ramanauskas 
5
21
5
21
 14'
9
21
15
21
 21'
34/84
-50
0
3
3 Tadas Kikilas 
 Ignas Vaivada 
18
21
11
21
 26'
21
9
21
15
 21'
71/66
5
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
9
21
21
10
22
20
 47'
22
20
21
18
 25'
95/89
6
2
1
2 Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
21
9
10
21
20
22
 47'
18
21
21
15
14
21
 42'
104/109
-5
0
3
3 Alfredas Fedenko 
 Donatas Narvilas 
20
22
18
21
 25'
21
18
15
21
21
14
 42'
95/96
-1
1
2



2020-07-25  
   1-a vieta
 1    Giedrius Stasiulis,  Tomas Tiškus  
[70] 17:15   D.Genys, D.Gudavičius
 2    Dovas Genys,  Deinoras Gudavičius   12:21  21:12  21:18 [26']
   



2020-07-25  
   3-a vieta
 5    Tadas Kikilas,  Ignas Vaivada  
[71] 17:15   T.Kikilas, I.Vaivada
 6    Alfredas Fedenko,  Donatas Narvilas   21:18  26:24 [25']
   



2020-07-25  
   5-a vieta
 3    Gerhardas Skonsmanas,  Česlovas Ramanauskas  
[72] 17:40   S.Galentas, A.Jachontovas
 4    Sigitas Galentas,  Artūras Jachontovas   21:11  21:14 [25']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.