Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Jūros šventė 2020, Data: 2020-07-25, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Liepa Leonavičiūtė 
 Augustė Stankevičiūtė 
20
22
21
10
18
21
 39'
21
14
21
18
 25'
12
21
15
21
 22'
128/127
1
1
3
2 Veronika Michailova 
 Marija Rimkutė 
22
20
10
21
21
18
 39'
21
19
21
12
 5'
9
21
11
21
 45'
115/132
-17
2
2
3 Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
14
21
18
21
 25'
19
21
12
21
 5'
10
21
9
21
 17'
82/126
-44
0
4
4 Lilija Pociūtė 
 Salvinija Tarvydaitė 
21
12
21
15
 22'
21
9
21
11
 45'
21
10
21
9
 17'
126/66
60
3
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Agnė Stankutė 
 Signė Borisenko 
19
21
16
21
 23'
21
16
21
14
 25'
77/72
5
1
2
2 Fausta Gedminaitė 
 Eglė Gedminienė 
21
19
21
16
 23'
21
19
21
12
 20'
84/66
18
2
1
3 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
16
21
14
21
 25'
19
21
12
21
 20'
61/84
-23
0
3



2020-07-25  
   1-a vieta
 4    Fausta Gedminaitė,  Eglė Gedminienė  
[18] 11:35   L.Pociūtė, S.Tarvydaitė
 7    Lilija Pociūtė,  Salvinija Tarvydaitė   21:15  21:6 [10']
   



2020-07-25  
   3-a vieta
 2    Agnė Stankutė,  Signė Borisenko  
[19] 11:35   V.Michailova, M.Rimkutė
 3    Veronika Michailova,  Marija Rimkutė   21:11  21:15 [24']
   



2020-07-25  
   5-a vieta
 1    Liepa Leonavičiūtė,  Augustė Stankevičiūtė  
[20] 11:35   L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė
 6    Ernesta Grigeliūnienė,  Renata Staupelienė   21:10  21:12 [20']
   



 
   7-a vieta
 5    Modesta Kožkuvienė,  Asta Mažulienė  
 M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.