Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Jūros šventė 2020, Data: 2020-07-25, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Giedrius Stasiulis 
 Inga Vaicekauskienė 
21
10
21
12
 20'
11
21
21
19
11
21
 30'
21
12
21
15
 20'
127/110
17
2
2
2 Aleksėj Borisenko 
 Signė Borisenko 
10
21
12
21
 20'
13
21
21
23
 22'
13
21
16
21
 23'
85/128
-43
0
4
3 Donatas Narvilas 
 Agnė Stankutė 
21
11
19
21
21
11
 30'
21
13
23
21
 22'
21
15
21
11
 20'
147/103
44
3
1
4 Adas Lečas 
 Lilija Pociūtė 
12
21
15
21
 20'
21
13
21
16
 23'
15
21
11
21
 20'
95/113
-18
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tomas Tiškus 
 Ugnė Tiškutė 
21
17
17
21
24
22
 33'
13
21
21
17
15
21
 30'
111/119
-8
1
2
2 Alfredas Fedenko 
 Jolanta Sereckienė 
17
21
21
17
22
24
 33'
8
21
14
21
82/104
-22
0
3
3 Gerhardas Skonsmanas 
 Veronika Michailova 
21
13
17
21
21
15
 30'
21
8
21
14
101/71
30
2
1



2020-07-25  
   1-a vieta
 5    Donatas Narvilas,  Agnė Stankutė  
[49] 15:05   D.Narvilas, A.Stankutė
 6    Gerhardas Skonsmanas,  Veronika Michailova   20:22  23:21  21:16 [37']
   



2020-07-25  
   3-a vieta
 1    Giedrius Stasiulis,  Inga Vaicekauskienė  
[50] 15:05   T.Tiškus, U.Tiškutė
 2    Tomas Tiškus,  Ugnė Tiškutė   17:21  21:15  21:13 [22']
   



2020-07-25  
   5-a vieta
 4    Alfredas Fedenko,  Jolanta Sereckienė  
[51] 15:05   A.Lečas, L.Pociūtė
 7    Adas Lečas,  Lilija Pociūtė   21:18  21:23  21:18 [33']
   



 
   7-a vieta
 3    Aleksėj Borisenko,  Signė Borisenko  
 A.Borisenko, S.Borisenko
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.