Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Jūros šventė 2020, Data: 2020-07-25, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kęstutis Krūminas 
 Rokas Krūminas 
6
21
7
21
 16'
16
21
19
21
 22'
10
21
10
21
 16'
68/126
-58
0
4
2 Tomas Tenikaitis 
 Nojus Tenikaitis 
21
6
21
7
 16'
21
9
21
16
 24'
21
15
21
17
 27'
126/70
56
3
1
3 Aleksėj Borisenko 
 Žygimantas Kvartūnas 
21
16
21
19
 22'
9
21
16
21
 24'
21
19
15
21
14
21
 34'
117/138
-21
1
3
4 Adas Lečas 
 Henrikas Smilgevičius 
21
10
21
10
 16'
15
21
17
21
 27'
19
21
21
15
21
14
 34'
135/112
23
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Gedminas 
 Egidijus Peleckis 
21
8
9
21
14
21
 22'
13
21
13
21
 19'
70/92
-22
0
3
2 Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
8
21
21
9
21
14
 22'
21
15
20
22
21
19
 19'
112/100
12
2
1
3 Mindaugas Loveikis 
 Edmundas Petrošius 
21
13
21
13
 19'
15
21
22
20
19
21
 19'
98/88
10
1
2



2020-07-25  
   1-a vieta
 3    Tomas Tenikaitis,  Nojus Tenikaitis  
[67] 16:50   T.Tenikaitis, N.Tenikaitis
 4    Rokas Grytė,  Tadas Jarutis   21:19  21:14 [22']
   



2020-07-25  
   3-a vieta
 6    Mindaugas Loveikis,  Edmundas Petrošius  
[68] 17:15   A.Lečas, H.Smilgevičius
 7    Adas Lečas,  Henrikas Smilgevičius   16:21  21:18  21:13 [34']
   



2020-07-25  
   5-a vieta
 2    Evaldas Gedminas,  Egidijus Peleckis  
[69] 17:15   A.Borisenko, Ž.Kvartūnas
 5    Aleksėj Borisenko,  Žygimantas Kvartūnas   21:14  21:16
   



 
   7-a vieta
 1    Kęstutis Krūminas,  Rokas Krūminas  
 K.Krūminas, R.Krūminas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.