Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1   Giedrius Stasiulis ,   Alfredas Fedenko   Dėl 1-4 vietų    
[76] 17:25   G.Stasiulis, A.Fedenko    
 8   Tadas Kikilas ,   Artūras Ščerbakovas    21:19  21:18 [24']    
  [86] 18:15   D.Kumar, P.Liutikas  
 5   Devender Kumar ,   Paulius Liutikas      25:23  14:21  21:14 [32']  
[77] 17:25   D.Kumar, P.Liutikas    
 4   Matas Mackevičius ,   Vaidas Mackevičius    21:16  21:10 [24']    1-a vieta
    [96] 19:30   V.Martinkus, G.Vaičiulis
 3   Sigitas Galentas ,   Artūras Jachontovas        16:21  21:17  21:18 [35']
[78] 17:25   E.Jakubauskas, S.Januška    
 6   Edvinas Jakubauskas ,   Steponas Januška    18:21  21:14  21:14 [39']    
  [87] 18:15   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
 7   Rolandas Juknevičius ,   Tadas Lukošaitis      12:21  21:14  21:16 [30']  
[79] 17:25   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
 2   Vidas Martinkus ,   Gabrielius Vaičiulis    21:14  21:19 [15']    
     
     G.Stasiulis, A.Fedenko  3-a vieta
  [97] 19:30   G.Stasiulis, A.Fedenko
   E.Jakubauskas, S.Januška   21:19  21:18 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   T.Kikilas, A.Ščerbakovas    
  [88] 18:40   M.Mackevičius, V.Mackevičius  
   M.Mackevičius, V.Mackevičius   21:17  21:17 [24']  5-a vieta
    [98] 19:55   M.Mackevičius, V.Mackevičius
   S.Galentas, A.Jachontovas     15:21  22:20  21:18 [29']
  [89] 18:40   R.Juknevičius, T.Lukošaitis  
   R.Juknevičius, T.Lukošaitis   12:21  21:17  21:17 [31']  
       
       
     T.Kikilas, A.Ščerbakovas  7-a vieta
    [99] 19:55   S.Galentas, A.Jachontovas
     S.Galentas, A.Jachontovas   22:20  21:19 [27']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.