Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1   Sandra Čečkauskienė ,   Aldona Kasparavičienė   Dėl 1-4 vietų    
[4] 09:30   S.Čečkauskienė, A.Kasparavičienė    
 8   Deima Navickienė ,   Ingrida Savickienė    21:14  21:17 [24']    
  [11] 10:30   S.Čečkauskienė, A.Kasparavičienė  
 5   Kristina Freimanaitė ,   Jurita Repšienė      21:13  21:14 [23']  
[5] 09:50   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 4   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė    21:12  21:17 [23']    1-a vieta
    [18] 11:10   E.Šiušytė, L.Valantiejienė
 3   Evelina Šiušytė ,   Lorena Valantiejienė        21:8  21:17 [26']
[6] 09:50   E.Šiušytė, L.Valantiejienė    
 6   Renata Platakytė ,   Jolanta Sereckienė    21:13  21:5 [22']    
  [12] 10:30   E.Šiušytė, L.Valantiejienė  
 7   Neringa Martinavičiūtė ,   Eglė Savilovaitė-Rimdžiuvienė      21:15  21:15 [25']  
[7] 09:50   N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė    
 2   Ernesta Grigeliūnienė ,   Renata Staupelienė    21:16  21:18 [28']    
     
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  3-a vieta
  [19] 11:10   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
   N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   21:15  21:19 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Navickienė, I.Savickienė    
  [13] 10:30   D.Navickienė, I.Savickienė  
   K.Freimanaitė, J.Repšienė   21:14  21:15 [23']  5-a vieta
    [20] 11:10   D.Navickienė, I.Savickienė
   R.Platakytė, J.Sereckienė     21:16  21:12 [18']
  [14] 10:30   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   21:14  21:17 [23']  
       
       
     K.Freimanaitė, J.Repšienė  7-a vieta
    [21] 11:10   R.Platakytė, J.Sereckienė
     R.Platakytė, J.Sereckienė   21:17  21:19 [23']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.