Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Lozinskis, Č.Ramanauskas      
 16       ->      
  [80] 17:50   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas    
 9   Edmundas Daukintis 
 Vilius Navickas 
    9:21  21:14  21:15 [41']    
[72] 17:00   S.Kubiliūnas, A.Vaigauskas      
 8   Stasys Kubiliūnas 
 Artūras Vaigauskas 
  21:11  21:10 [26']      
    [90] 19:05   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas  
 5   Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
      16:21  21:18  21:19 [45']  
[73] 17:00   S.Rukša, R.Ubis      
 12   Vygantas Farafonovas 
 Alfredas Jakštas 
  21:10  21:8 [24']      
  [81] 17:50   S.Rukša, R.Ubis    
 13         21:19  19:21  21:10 [38']    
 K.Kučinskas, V.Turolevičius      
 4   Kęstutis Kučinskas 
 Vaidas Turolevičius 
  ->       1-a vieta
      [100] 20:20   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas
 3   Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
        14:21  21:16  21:9 [37']
 R.Grytė, T.Jarutis      
 14       ->      
  [82] 17:50   R.Grytė, T.Jarutis    
 11   Aurimas Valauskas 
 Mantas Varnelis 
    21:13  21:19 [21']    
[74] 17:00   R.Andrijauskas, S.Noreika      
 6   Ridas Andrijauskas 
 Saulius Noreika 
  21:18  21:16 [16']      
    [91] 19:05   R.Grytė, T.Jarutis  
 7   Paulius Bareika 
 Artūras Pičiacha 
      24:22  21:17 [22']  
[75] 17:00   P.Bareika, A.Pičiacha      
 10   Nikolajus Gnedojus 
 Alvydas Šaltmeris 
  21:18  21:11 [27']      
  [83] 17:50   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas    
 15         21:11  19:21  21:14 [36']    
 M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas      
 2   Mindaugas Juodvalkis 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  ->    S.Rukša, R.Ubis   3-a vieta
      [101] 20:20   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas
       M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas   21:16  21:16 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Kubiliūnas, A.Vaigauskas    
    [92] 19:05   S.Kubiliūnas, A.Vaigauskas  
     K.Kučinskas, V.Turolevičius   21:14  18:21  21:17 [30']   5-a vieta
      [102] 20:20   P.Bareika, A.Pičiacha
     R.Andrijauskas, S.Noreika     18:21  21:19  21:16 [38']
    [93] 19:05   P.Bareika, A.Pičiacha  
     P.Bareika, A.Pičiacha   21:10  21:14 [20']  
         
         
       K.Kučinskas, V.Turolevičius   7-a vieta
      [103] 20:20   R.Andrijauskas, S.Noreika
       R.Andrijauskas, S.Noreika   21:14  21:19 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Daukintis, V.Navickas    
   E.Daukintis, V.Navickas   ->    
    [84] 18:15   V.Farafonovas, A.Jakštas  
   V.Farafonovas, A.Jakštas     21:15  22:20 [20']  
   V.Farafonovas, A.Jakštas    
    ->     9-a vieta
      [94] 19:30   N.Gnedojus, A.Šaltmeris
        21:12  21:9 [17']
   A.Valauskas, M.Varnelis    
   A.Valauskas, M.Varnelis   ->    
    [85] 18:15   N.Gnedojus, A.Šaltmeris  
   N.Gnedojus, A.Šaltmeris     21:14  21:9 [23']  
   N.Gnedojus, A.Šaltmeris    
    ->    
         
       E.Daukintis, V.Navickas   11-a vieta
      [95] 19:30   A.Valauskas, M.Varnelis
       A.Valauskas, M.Varnelis   22:24  21:16  21:16 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.