Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2021-12-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- 35+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04  
 1  Karolis Šemeta 
 Tomas Tiškus 
  Dėl 1-8 vietos      
[56] 12:15   K.Šemeta, T.Tiškus      
 16  Linas Janauskas 
 Vilius Klimantavičius 
  21:9  21:13 [22']      
  [73] 13:05   K.Šemeta, T.Tiškus    
 9  Darius Sirvydis 
 Laurynas Urniežius 
    21:17  21:11 [28']    
[57] 12:15   D.Sirvydis, L.Urniežius      
 8  Tomas Grigas 
 Aurimas Jakutis 
  21:10  15:21  21:15 [43']      
    [102] 14:45   R.Bilius, A.Valantiejus  
 5  Alfredas Fedenko 
 Paulius Jūras 
      22:20  16:21  21:18 [41']  
[58] 12:15   A.Fedenko, P.Jūras      
 12  Povilas Marčiukaitis 
 Nerijus Molis 
  21:11  21:9 [23']      
  [74] 13:05   R.Bilius, A.Valantiejus    
 13  Martynas Puodžiukas 
 Česlovas Bankauskas 
    21:16  21:14 [34']    
[59] 12:15   R.Bilius, A.Valantiejus      
 4  Ramūnas Bilius 
 Andrius Valantiejus 
  21:8  21:13 [24']       1-a vieta
      [132] 16:25   D.Martinaitis, M.Povilaitis
 3  Andžej Mackevič 
 Artūras Olšauskas 
        21:8  21:17 [39']
[60] 12:40   A.Mackevič, A.Olšauskas      
 14  Henrikas Smilgevičius 
 Artūras Jonuškis 
  21:14  21:12 [22']      
  [75] 13:05   A.Mackevič, A.Olšauskas    
 11  Tomas Lukoševičius 
 Artūras Nareika 
    21:14  18:21  21:18 [33']    
[61] 12:40   J.Iqbal, A.Šadbaras      
 6   Javed Iqbal 
 Audrius Šadbaras 
  21:16  10:21  21:19 [35']      
    [103] 14:45   D.Martinaitis, M.Povilaitis  
 7  Vaidas Korolkovas 
 Mindaugas Trybas 
      15:21  21:16  21:9 [33']  
[62] 12:40   V.Korolkovas, M.Trybas      
 10  Laimonas Bečalis 
 Aurimas Kamantauskas 
  21:19  21:11 [26']      
  [76] 13:05   D.Martinaitis, M.Povilaitis    
 15  Žygimantas Slavickas 
 Almantas Vizbara 
    21:13  21:15 [32']    
[63] 12:40   D.Martinaitis, M.Povilaitis      
 2  Dalius Martinaitis 
 Martynas Povilaitis 
  21:8  21:5 [21']    K.Šemeta, T.Tiškus   3-a vieta
      [133] 16:25   K.Šemeta, T.Tiškus
       A.Mackevič, A.Olšauskas   21:18  23:21 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Sirvydis, L.Urniežius    
    [104] 14:45   A.Fedenko, P.Jūras  
     A.Fedenko, P.Jūras   22:20  21:17 [34']   5-a vieta
      [134] 16:25   A.Fedenko, P.Jūras
     J.Iqbal, A.Šadbaras     10:21  23:21  22:20 [52']
    [105] 14:45   V.Korolkovas, M.Trybas  
     V.Korolkovas, M.Trybas   21:12  13:21  21:13 [35']  
         
         
       D.Sirvydis, L.Urniežius   7-a vieta
     
       J.Iqbal, A.Šadbaras   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Janauskas, V.Klimantavičius      
  [77] 13:05   T.Grigas, A.Jakutis    
   T.Grigas, A.Jakutis   21:8  21:9 [22']    
    [106] 14:45   T.Grigas, A.Jakutis  
   P.Marčiukaitis, N.Molis     21:13  21:17 [24']  
  [78] 13:30   P.Marčiukaitis, N.Molis    
   M.Puodžiukas, Č.Bankauskas   21:9  21:8 [20']     9-a vieta
      [135] 16:25   T.Lukoševičius, A.Nareika
   H.Smilgevičius, A.Jonuškis       21:18  21:16 [30']
  [79] 13:30   T.Lukoševičius, A.Nareika    
   T.Lukoševičius, A.Nareika   21:12  21:13 [21']    
    [107] 14:45   T.Lukoševičius, A.Nareika  
   L.Bečalis, A.Kamantauskas     21:17  19:21  21:12 [31']  
  [80] 13:30   L.Bečalis, A.Kamantauskas    
   Ž.Slavickas, A.Vizbara   21:9  21:11 [22']    
         
       P.Marčiukaitis, N.Molis   11-a vieta
     
       L.Bečalis, A.Kamantauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Janauskas, V.Klimantavičius    
     
     M.Puodžiukas, Č.Bankauskas   ->   13-a vieta
     
     H.Smilgevičius, A.Jonuškis     ->
     
     Ž.Slavickas, A.Vizbara   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.