Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2021-12-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- 35+, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04  
 1  Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [82] 13:30   J.Puchova, J.Žibūdienė    
 9  Eglė Kaminskaitė 
 Kristina Nareikienė 
    21:6  21:10 [23']    
[64] 12:40   S.Andriūnaitė, A.Michaliova      
 8  Sandra Andriūnaitė 
 Alina Michaliova 
  21:12  21:10 [21']      
    [109] 15:10   J.Puchova, J.Žibūdienė  
 5  Agnė Stankutė 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
      21:15  21:8 [23']  
 A.Stankutė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
 12       ->      
  [83] 13:30   A.Stankutė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
 13         21:11  21:19 [31']    
 L.Railienė, R.Šidlauskienė      
 4  Lina Railienė 
 Rima Šidlauskienė 
  ->       1-a vieta
      [136] 16:25   I.Bankauskienė, J.Vadeikienė
 3  Inga Bankauskienė 
 Judita Vadeikienė 
        21:15  21:19 [25']
 I.Bankauskienė, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [84] 13:30   I.Bankauskienė, J.Vadeikienė    
 11         21:12  21:14 [24']    
 J.Bilienė, L.Valantiejienė      
 6  Jurgita Bilienė 
 Lorena Valantiejienė 
  ->      
    [110] 15:10   I.Bankauskienė, J.Vadeikienė  
 7  Kotryna Vasiliauskė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      21:10  24:22 [29']  
[65] 12:40   K.Vasiliauskė, J.Živatkauskaitė      
 10  Inesa Bacevičienė 
 Asta Rėčkuvienė 
  21:16  21:17 [27']      
  [85] 13:55   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
 15         21:18  21:16 [31']    
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 2  Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  ->    A.Stankutė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   3-a vieta
      [137] 16:25   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
       B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   21:11  21:14 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Andriūnaitė, A.Michaliova    
    [111] 15:10   S.Andriūnaitė, A.Michaliova  
     L.Railienė, R.Šidlauskienė   21:14  21:17 [31']   5-a vieta
      [138] 16:50   S.Andriūnaitė, A.Michaliova
     J.Bilienė, L.Valantiejienė     21:23  21:18  21:18 [45']
    [112] 15:10   J.Bilienė, L.Valantiejienė  
     K.Vasiliauskė, J.Živatkauskaitė   21:14  24:22 [31']  
         
         
       L.Railienė, R.Šidlauskienė   7-a vieta
     
       K.Vasiliauskė, J.Živatkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Kaminskaitė, K.Nareikienė    
   E.Kaminskaitė, K.Nareikienė   ->    
     E.Kaminskaitė, K.Nareikienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [86] 13:55   E.Kaminskaitė, K.Nareikienė
        21:11  21:15 [24']
   .    
    ->    
     I.Bacevičienė, A.Rėčkuvienė  
   I.Bacevičienė, A.Rėčkuvienė     ->  
   I.Bacevičienė, A.Rėčkuvienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.