Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2021-12-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- 45+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04  
 1  Andrius Kordušas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [180] 18:55   A.Kordušas, R.Šulnienė    
 9  Artūras Ščerbakovas 
 Lina Sėlenienė 
    21:16  21:6 [45']    
[162] 18:05   A.Ščerbakovas, L.Sėlenienė      
 8  Edmundas Petrošius 
 Renata Staupelienė 
  15:21  21:19  21:14 [43']      
    [201] 20:10   A.Kordušas, R.Šulnienė  
 5  Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
      21:19  21:12 [38']  
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 12       ->      
  [181] 18:55   G.Strumila, Ž.Šeškevičienė    
 13         21:19  15:21  21:13 [40']    
 G.Strumila, Ž.Šeškevičienė      
 4  Giedrius Strumila 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->       1-a vieta
      [216] 21:00   A.Kordušas, R.Šulnienė
 3  Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        21:0
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 14       ->      
  [182] 18:55   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
 11         21:14  21:12 [36']    
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 6  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->      
    [202] 20:10   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė  
 7  Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
      21:11  21:19 [36']  
[163] 18:05   K.Poškus, S.Andriūnaitė      
 10  Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
  21:17  21:14 [30']      
  [183] 18:55   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė    
 15         21:9  21:14 [37']    
 L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė      
 2  Laimonas Vaškevičius 
 Asta Bačkaitienė 
  ->    G.Strumila, Ž.Šeškevičienė   3-a vieta
      [217] 21:00   G.Strumila, Ž.Šeškevičienė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   16:21  21:15  21:16 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ščerbakovas, L.Sėlenienė    
    [203] 20:10   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
     A.Morkūnas, R.Narijauskaitė   21:17  21:14 [30']   5-a vieta
      [218] 21:00   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:8  21:13 [24']
    [204] 20:10   K.Poškus, S.Andriūnaitė  
     K.Poškus, S.Andriūnaitė   21:12  21:11 [29']  
         
         
       A.Ščerbakovas, L.Sėlenienė   7-a vieta
     
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Petrošius, R.Staupelienė    
   E.Petrošius, R.Staupelienė   ->    
     E.Petrošius, R.Staupelienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [184] 18:55   R.Paškevičius, J.Paškevičienė
        21:6  21:13 [34']
   .    
    ->    
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė  
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė     ->  
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.