Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2021-11-20, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Deivydas Žilinskas    Dėl 1-16 vietos        
 D.Žilinskas        
 32       ->        
  [207] 18:40   D.Žilinskas      
 17  Matas Stacevičius      21:10  21:9 [21']      
[189] 17:55   J.Ivanauskas        
 16  Joris Ivanauskas    21:16  17:21  21:18 [30']        
    [228] 19:30   D.Žilinskas    
 9  Pijus Kovas        17:21  21:12  21:15 [36']    
 P.Kovas        
 24       ->        
  [208] 18:40   J.Jatulis      
 25         21:13  21:13 [26']      
 J.Jatulis        
 8  Jurgis Jatulis    ->        
      [244] 20:20   D.Žilinskas  
 5  Kipras Sakalauskas          21:18  21:17 [26']  
 K.Sakalauskas        
 28       ->        
  [209] 18:40   K.Sakalauskas      
 21  Mantas Gruzdzevičius      21:15  16:21  21:16 [44']      
[190] 17:55   A.Kaminskas        
 12  Adas Kaminskas    21:11  21:6 [24']        
    [229] 19:30   D.Leonovič    
 13  Adomas Mažeika        21:19  16:21  22:20 [39']    
[191] 17:55   L.Grubinskas        
 20  Linas Grubinskas      B/Ž        
  [210] 18:40   D.Leonovič      
 29         21:9  21:5 [20']      
 D.Leonovič        
 4  Daniel Leonovič    ->         1-a vieta
        [252] 20:45   D.Žilinskas
 3  Benediktas Kamantauskas            21:16  11:21  22:20 [43']
 B.Kamantauskas        
 30       ->        
  [211] 18:40   B.Kamantauskas      
 19  Mykolas Grytė      21:14  21:15 [24']      
[192] 17:55   J.Peciukonis        
 14  Justas Peciukonis    21:7  21:18 [21']        
    [230] 19:30   B.Kamantauskas    
 11  Justinas Tomkevičius        21:17  22:20 [26']    
[193] 17:55   J.Tomkevičius        
 22  Paulius Ikamas    21:11  21:14 [23']        
  [212] 18:40   J.Tomkevičius      
 27         21:18  21:8 [23']      
 A.Janušonis        
 6  Augustas Janušonis    ->        
      [245] 20:20   N.Tenikaitis  
 7  Ugnius Mikalauskas          21:13  21:17 [26']  
 U.Mikalauskas        
 26       ->        
  [213] 18:40   U.Mikalauskas      
 23  Joris Jagminas      21:13  11:21  21:15 [38']      
[194] 17:55   M.Plauška        
 10  Martynas Plauška    21:11  21:10 [26']        
    [231] 19:30   N.Tenikaitis    
 15  Domas Daugėla        21:9  21:7 [29']    
[195] 17:55   D.Daugėla        
 18  Mindaugas Butkus    21:15  14:21  21:18 [38']      D.Leonovič   3-a vieta
  [214] 18:40   N.Tenikaitis   [253] 20:45   D.Leonovič
 31         21:16  21:14 [26']    B.Kamantauskas   21:10  14:21  21:13 [31']
 N.Tenikaitis        
 2  Nojus Tenikaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Jatulis    
      [246] 20:20   K.Sakalauskas  
       K.Sakalauskas   21:13  21:14 [22']   5-a vieta
       
       J.Tomkevičius     ->
      [247] 20:20   J.Tomkevičius  
       U.Mikalauskas   21:0  
           
           
         J.Jatulis   7-a vieta
       
         U.Mikalauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Ivanauskas      
    [232] 19:30   P.Kovas    
     P.Kovas   21:18  22:20 [25']    
      [248] 20:20   A.Kaminskas  
     A.Kaminskas     18:21  21:18  21:10 [38']  
    [233] 19:30   A.Kaminskas    
     L.Grubinskas   21:12  21:15 [22']     9-a vieta
       
     J.Peciukonis       ->
    [234] 19:55   J.Peciukonis    
     A.Janušonis   21:16  21:19 [22']    
      [249] 20:20   M.Plauška  
     M.Plauška     21:12  21:13 [19']  
    [235] 19:55   M.Plauška    
     D.Daugėla   21:19  21:18 [29']    
           
         P.Kovas   11-a vieta
       
         J.Peciukonis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Ivanauskas    
       
       L.Grubinskas   ->   13-a vieta
       
       A.Janušonis     ->
       
       D.Daugėla   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Stacevičius      
   M.Stacevičius   ->      
     M.Stacevičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [236] 19:55   M.Stacevičius  
        21:6  21:9 [20']  
   M.Gruzdzevičius      
   M.Gruzdzevičius   ->      
    [215] 18:40   M.Gruzdzevičius    
   A.Mažeika       B/Ž    
   A.Mažeika      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   M.Grytė      
   M.Grytė   ->      
    [216] 19:05   M.Grytė    
   P.Ikamas     21:16  21:16 [22']    
   P.Ikamas      
    ->      
      [237] 19:55   J.Jagminas  
        21:17  18:21  21:19 [39']  
   J.Jagminas      
   J.Jagminas   ->      
    [217] 19:05   J.Jagminas    
   M.Butkus     21:17  11:21  26:24 [35']    
   M.Butkus      
    ->    M.Gruzdzevičius   19-a vieta
       
         M.Grytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Mažeika  
       A.Mažeika   ->   21-a vieta
       
       P.Ikamas     ->
       
       M.Butkus   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.