Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior, Data: 2021-11-03, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-03 2021-11-03  
 1   Iva Sulic    Dėl 1-8 vietos      
 I.Sulic      
 16       ->      
  [32] 18:00    M.Andersson    
 9   Mie Andersson      21:12  21:12 [22']    
[18] 14:50    M.Andersson      
 8   Anete Priedniece    21:5  21:11 [17']      
    [53]    G.Stiglich  
 5   Gianna Stiglich        21:14  21:15 [29']  
[23] 16:00    G.Stiglich      
 12   Monika Sukackaitė    21:10  21:6 [17']      
  [37] 19:00    G.Stiglich    
 13   Martyna Marija Marcinkevičiūtė      21:7  21:8 [17']    
[13] 14:20    M.Van Parys      
 4   Mirthe Van Parys    21:10  21:9 [18']       1-a vieta
      [62]    G.Stiglich
 3   Caitlyn De Bree          21:9  21:10 [19']
[14] 14:20    C.De Bree      
 14   Jogailė Kelečiūtė    21:9  21:11 [18']      
  [38] 19:00    C.De Bree    
 11   Taja Leonovič      21:10  21:12 [18']    
[16] 14:30    T.Leonovič      
 6   Charlotte Schroth    21:6  21:8 [19']      
    [54]    L.Šaban  
 7   Viltė Paulauskaitė        20:22  21:12  21:15 [33']  
[17] 14:50    L.Šaban      
 10   Luna Šaban    11:21  22:20  21:15 [37']      
  [39] 19:20    L.Šaban    
 15   Arta Priedniece      10:21  21:14  21:14 [35']    
[22] 16:00    P.Murėnaitė      
 2   Perla Murėnaitė    21:23  21:14  21:7 [32']    M.Andersson   3-a vieta
     
       C.De Bree   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Sulic    
     
     M.Van Parys   ->   5-a vieta
     
     T.Leonovič     ->
     
     P.Murėnaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   A.Priedniece   ->    
     
   M.Sukackaitė     ->  
     
   M.Marcinkevičiūtė   ->     9-a vieta
     
   J.Kelečiūtė       ->
     
   C.Schroth   ->    
     
   V.Paulauskaitė     ->  
     
   A.Priedniece   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.