Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior, Data: 2021-11-03, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-03 2021-11-03  
 1   Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [44] 20:30    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
 9   Roko Pipunic 
 Luna Šaban 
    14:21  21:14  21:15 [28']    
 R.Pipunic, L.Šaban      
 8       ->      
    [48]    C.Fouyn, M.Van Parys  
 5   Hendrik Stagge 
 Charlotte Schroth 
      12:21  21:9  21:15 [32']  
 H.Stagge, C.Schroth      
 12       ->      
  [46] 20:50    C.Fouyn, M.Van Parys    
 13   Charles Fouyn 
 Mirthe Van Parys 
    21:14  21:13 [18']    
 C.Fouyn, M.Van Parys      
 4       ->       1-a vieta
      [58]    A.Lindkvist, M.Andersson
 3   Matas Mackevičius 
 Monika Sukackaitė 
        22:24  21:13  23:21 [40']
[15] 14:30    A.Lindkvist, M.Andersson      
 14   Andreas Jakob Lindkvist 
 Mie Andersson 
  21:16  21:10 [17']      
  [45] 20:30   A.Lindkvist, M.Andersson    
 11         ->    
 R.Lesinskas, T.Leonovič      
 6   Rokas Lesinskas 
 Taja Leonovič 
  ->      
    [49]    A.Lindkvist, M.Andersson  
 7           21:15  21:17 [21']  
 W.Hoebeke, C.De Bree      
 10   Wolf Hoebeke 
 Caitlyn De Bree 
  ->      
  [47] 20:50    W.Hoebeke, C.De Bree    
 15         21:17  21:11 [21']    
 I.Zekan, I.Sulic      
 2   Ivor Zekan 
 Iva Sulic 
  ->    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė   3-a vieta
     
       W.Hoebeke, C.De Bree   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Pipunic, L.Šaban    
     
     H.Stagge, C.Schroth   ->   5-a vieta
     
     R.Lesinskas, T.Leonovič     ->
     
     I.Zekan, I.Sulic   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
    ->    
     
      ->  
     
    ->     9-a vieta
     
   M.Mackevičius, M.Sukackaitė       ->
     
    ->    
     
      ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.