Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-12-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Monika Plytnikaitė 
 Giedrė Dapkuvienė 
21
10
21
11
 17'
21
14
21
11
 27'
84/46
38
2
1
2 Saulina Norgailaitė 
 Aušrinė Balazaitė 
10
21
11
21
 17'
13
21
24
22
17
21
 42'
75/106
-31
0
3
3 Diana Lubė 
 Goda Juršėnaitė 
14
21
11
21
 27'
21
13
22
24
21
17
 42'
89/96
-7
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gerda Trakymaitė 
 Jūratė Paškevičienė 
21
13
21
18
 24'
21
10
21
14
 29'
84/55
29
2
1
2 Aurelija Pakšytė 
 Rugilė Gečaitė 
13
21
18
21
 24'
19
21
21
13
21
16
 50'
92/92
0
1
2
3 Uma Ivanauskaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
10
21
14
21
 29'
21
19
13
21
16
21
 50'
74/103
-29
0
3



2021-12-11  
   1-a vieta
 1    Monika Plytnikaitė,  Giedrė Dapkuvienė  
[48] 13:30   M.Plytnikaitė, G.Dapkuvienė
 2    Gerda Trakymaitė,  Jūratė Paškevičienė   21:16  21:10 [53']
   



2021-12-11  
   3-a vieta
 4    Aurelija Pakšytė,  Rugilė Gečaitė  
[49] 13:30   A.Pakšytė, R.Gečaitė
 5    Diana Lubė,  Goda Juršėnaitė   21:17  21:19 [24']
   



2021-12-11  
   5-a vieta
 3    Saulina Norgailaitė,  Aušrinė Balazaitė  
[50] 13:30   S.Norgailaitė, A.Balazaitė
 6    Uma Ivanauskaitė,  Jorė Kavaliauskaitė   24:22  21:16 [39']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.