Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and Mix, Data: 2021-11-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Darius Sirvydis 
 Martynas Povilaitis 
24
26
21
13
21
13
 27'
17
21
21
7
21
15
 28'
125/95
30
2
1
2 Darius Likas 
 Audrius Butkus 
26
24
13
21
13
21
 27'
21
18
21
14
 19'
94/98
-4
1
2
3 Joris Ivanauskas 
 Tadas Ivanauskas 
21
17
7
21
15
21
 28'
18
21
14
21
 19'
75/101
-26
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Giedrius Miestauskas 
 Martynas Atkočaitis 
21
16
21
12
 15'
21
13
21
11
 14'
84/52
32
2
1
2 Dainius Mazėtis 
 Ramūnas Ražanauskas 
16
21
12
21
 15'
21
19
15
21
10
21
 26'
74/103
-29
0
3
3 Simas Malakauskas 
 Gytis Celencevičius 
13
21
11
21
 14'
19
21
21
15
21
10
 26'
85/88
-3
1
2



2021-11-27  
   1-a vieta
 1    Darius Sirvydis,  Martynas Povilaitis  
[68] 16:00   G.Miestauskas, M.Atkočaitis
 2    Giedrius Miestauskas,  Martynas Atkočaitis   19:21  21:16  21:16 [30']
   



2021-11-27  
   3-a vieta
 3    Darius Likas,  Audrius Butkus  
[69] 16:00   S.Malakauskas, G.Celencevičius
 6    Simas Malakauskas,  Gytis Celencevičius   15:21  21:19  21:19 [30']
   



2021-11-27  
   5-a vieta
 4    Dainius Mazėtis,  Ramūnas Ražanauskas  
[70] 16:00   D.Mazėtis, R.Ražanauskas
 5    Joris Ivanauskas,  Tadas Ivanauskas   21:14  21:16 [18']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.