Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė, Data: 2022-01-29, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mantas Maulė 
 Jurgis Jatulis 
19
21
18
21
 29'
17
21
13
21
 26'
67/84
-17
0
3
2 Ramūnas Bilius 
 Ardas Valantiejus 
21
19
21
18
 29'
18
21
14
21
 26'
74/79
-5
1
2
3 Povilas Bartušis 
 Rokas Lesinskas 
21
17
21
13
 26'
21
18
21
14
 26'
84/62
22
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
17
21
16
21
 23'
14
21
4
21
 21'
51/84
-33
0
3
2 Vytautas Mankauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
21
17
21
16
 23'
19
21
11
21
 27'
72/75
-3
1
2
3 Dovydas Razas 
 Renaldas Šileris 
21
14
21
4
 21'
21
19
21
11
 27'
84/48
36
2
1



2022-01-29  
   1-a vieta
 5    Povilas Bartušis,  Rokas Lesinskas  
[96] 13:50   D.Razas, R.Šileris
 6    Dovydas Razas,  Renaldas Šileris   20:22  21:19  21:19 [41']
   



2022-01-29  
   3-a vieta
 3    Ramūnas Bilius,  Ardas Valantiejus  
[97] 13:50   R.Bilius, A.Valantiejus
 4    Vytautas Mankauskas,  Vilmantas Pratusevičius   12:21  21:12  21:14 [26']
   



2022-01-29  
   5-a vieta
 1    Mantas Maulė,  Jurgis Jatulis  
[98] 13:50   D.Genys, D.Gudavičius
 2    Dovas Genys,  Deinoras Gudavičius   21:18  21:10 [27']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.