Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė, Data: 2022-01-29, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-29 2022-01-29 2022-01-29 2022-01-29  
 1  Martynas Atkočaitis 
 Diana Lubė 
  Dėl 1-8 vietos      
[131] 15:55   M.Atkočaitis, D.Lubė      
 16  Povilas Čižinauskas 
 Atėnė Peleckytė 
  21:7  21:10 [21']      
  [149] 17:15   M.Atkočaitis, D.Lubė    
 9  Laimonas Bečalis 
 Jolanta Sereckienė 
    23:25  23:21  21:15 [34']    
[132] 15:55   D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė      
 8  Deinoras Gudavičius 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  21:12  21:9 [19']      
    [167] 18:35   T.Tiškus, L.Valantiejienė  
 5  Evaldas Čižinauskas 
 Sandra Čečkauskienė 
      21:13  21:15 [24']  
[133] 15:55   E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė      
 12  Marius Brazauskas 
 Deimantė Litvinskaitė 
  21:18  15:21  21:18 [35']      
  [150] 17:15   T.Tiškus, L.Valantiejienė    
 13  Jovitas Gatelis 
 Urtė Gatelytė 
    21:10  21:13 [23']    
[134] 15:55   T.Tiškus, L.Valantiejienė      
 4  Tomas Tiškus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:17  21:10 [43']       1-a vieta
      [180] 19:55   R.Bilius, J.Bilienė
 3  Valentas Stončius 
 Evelina Keturakytė 
        21:17  16:21  21:16 [32']
[135] 15:55   V.Stončius, E.Keturakytė      
 14  Nojus Tenikaitis 
 Milanta Sutkutė 
  19:21  21:16  21:17 [35']      
  [151] 17:15   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
 11  Mykolas Grytė 
 Ugnė Tiškutė 
    10:21  21:10  21:18 [31']    
[136] 15:55   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 6  Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
  21:19  21:16 [23']      
    [168] 18:35   R.Bilius, J.Bilienė  
 7  Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
      21:18  21:15 [27']  
[137] 16:20   R.Bilius, J.Bilienė      
 10  Vaidas Sutkaitis 
 Inga Bankauskienė 
  21:18  21:17 [28']      
  [152] 17:15   R.Bilius, J.Bilienė    
 15  Mantas Smalskis 
 Fausta Gedminaitė 
    21:15  21:12 [24']    
[138] 16:20   G.Fridricas, J.Vadeikienė      
 2  Gediminas Fridricas 
 Judita Vadeikienė 
  21:16  21:18 [23']    M.Atkočaitis, D.Lubė   3-a vieta
      [181] 19:55   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:18  18:21  21:19 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė    
    [169] 18:35   E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė  
     E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė   21:16  21:10 [32']   5-a vieta
     
     V.Stončius, E.Keturakytė     ->
    [170] 18:35   V.Stončius, E.Keturakytė  
     G.Fridricas, J.Vadeikienė   24:26  21:12  21:11 [32']  
         
         
       D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė   7-a vieta
     
       G.Fridricas, J.Vadeikienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   P.Čižinauskas, A.Peleckytė      
  [153] 17:15   P.Čižinauskas, A.Peleckytė    
   L.Bečalis, J.Sereckienė   21:7  21:19 [22']    
    [171] 18:35   M.Brazauskas, D.Litvinskaitė  
   M.Brazauskas, D.Litvinskaitė     21:17  21:18 [24']  
  [154] 17:15   M.Brazauskas, D.Litvinskaitė    
   J.Gatelis, U.Gatelytė   19:21  21:15  21:16 [40']     9-a vieta
     
   N.Tenikaitis, M.Sutkutė       ->
  [155] 17:40   M.Grytė, U.Tiškutė    
   M.Grytė, U.Tiškutė   21:12  22:20 [20']    
    [172] 18:35   M.Grytė, U.Tiškutė  
   V.Sutkaitis, I.Bankauskienė     21:19  11:21  21:16 [28']  
  [156] 17:40   V.Sutkaitis, I.Bankauskienė    
   M.Smalskis, F.Gedminaitė   21:18  22:20 [25']    
         
       P.Čižinauskas, A.Peleckytė   11-a vieta
     
       V.Sutkaitis, I.Bankauskienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Bečalis, J.Sereckienė    
     
     J.Gatelis, U.Gatelytė   ->   13-a vieta
     
     N.Tenikaitis, M.Sutkutė     ->
     
     M.Smalskis, F.Gedminaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.