Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė, Data: 2022-01-29, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-29 2022-01-29 2022-01-29 2022-01-29  
 1  Edmundas Petrošius 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[139] 16:20   E.Petrošius, R.Staupelienė      
 16  Pijus Bambalas 
 Kotryna Gembutaitė 
  21:13  21:7 [19']      
  [157] 17:40   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė    
 9  Tomas Tenikaitis 
 Živilė Žymantaitė 
    21:16  21:16 [27']    
[140] 16:20   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė      
 8  Tomas Paulovitz 
 Eglė Kaminskaitė 
  21:19  21:11 [23']      
    [175] 19:00   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
 5  Julius Marozas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:18  19:21  21:19 [35']  
[141] 16:20   J.Marozas, E.Grigeliūnienė      
 12  Žilvinas Gelžinis 
 Sandra Bikutė 
  21:9  21:10 [21']      
  [158] 17:40   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė    
 13  Mindaugas Pacevičius 
 Rūta Pacevičienė 
    21:19  14:21  21:18 [36']    
[142] 16:20   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė      
 4  Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
  21:13  21:10 [21']       1-a vieta
      [182] 19:55   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė
 3  Rokas Grytė 
 Ingrida Savickienė 
        21:10  21:19 [20']
[143] 16:45   R.Grytė, I.Savickienė      
 14  Džiugas Dragūnas 
 Dominyka Butvydaitė 
  21:19  21:11 [26']      
  [159] 17:40   R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė    
 11  Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
    21:19  21:17 [24']    
[144] 16:45   R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė      
 6  Ramūnas Paškevičius 
 Ieva Paškevičiūtė 
  21:16  21:15 [26']      
    [176] 19:00   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė  
 7  Tadas Jarutis 
 Lina Žukauskaitė 
      21:16  22:24  22:20 [47']  
[145] 16:45   T.Jarutis, L.Žukauskaitė      
 10  Martynas Sipavičius 
 Goda Stašinskaitė 
  21:16  10:21  21:15 [33']      
  [160] 17:40   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė    
 15  Tadas Daukšas 
 Gitana Jasėnienė 
    21:12  9:21  21:12 [28']    
[146] 16:45   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė      
 2  Stasys Kubiliūnas 
 Diana Darbutienė 
  21:15  21:11 [20']    T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė   3-a vieta
      [183] 20:00   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė
       R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė   21:18  21:11 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Petrošius, R.Staupelienė    
    19:00   J.Marozas, E.Grigeliūnienė  
     J.Marozas, E.Grigeliūnienė   21:14  21:17 [17']   5-a vieta
     
     R.Grytė, I.Savickienė     ->
    [177] 19:25   R.Grytė, I.Savickienė  
     T.Jarutis, L.Žukauskaitė   21:19  21:19 [21']  
         
         
       E.Petrošius, R.Staupelienė   7-a vieta
     
       T.Jarutis, L.Žukauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   P.Bambalas, K.Gembutaitė      
  [161] 18:05   T.Paulovitz, E.Kaminskaitė    
   T.Paulovitz, E.Kaminskaitė   21:19  21:14 [22']    
    [178] 19:25   Ž.Gelžinis, S.Bikutė  
   Ž.Gelžinis, S.Bikutė     22:20  18:21  22:20 [33']  
  [162] 18:05   Ž.Gelžinis, S.Bikutė    
   M.Pacevičius, R.Pacevičienė   15:21  21:13  21:17 [33']     9-a vieta
     
   D.Dragūnas, D.Butvydaitė       ->
  [163] 18:05   E.Gedminas, E.Gedminienė    
   E.Gedminas, E.Gedminienė   21:18  21:19 [30']    
    [179] 19:25   T.Daukšas, G.Jasėnienė  
   M.Sipavičius, G.Stašinskaitė     21:0  
  [164] 18:05   T.Daukšas, G.Jasėnienė    
   T.Daukšas, G.Jasėnienė   21:10  15:21  22:20 [33']    
         
       T.Paulovitz, E.Kaminskaitė   11-a vieta
     
       E.Gedminas, E.Gedminienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     P.Bambalas, K.Gembutaitė    
     
     M.Pacevičius, R.Pacevičienė   ->   13-a vieta
     
     D.Dragūnas, D.Butvydaitė     ->
     
     M.Sipavičius, G.Stašinskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.