Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Era Taurė, Data: 2022-01-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Svetlana Čalkina 
 Eglė Kaminskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Čalkina, E.Kaminskaitė      
 16       ->      
  [18] 09:50   F.Gedminaitė, M.Sutkutė    
 9  Fausta Gedminaitė 
 Milanta Sutkutė 
    21:18  21:13 [23']    
[9] 09:30   F.Gedminaitė, M.Sutkutė      
 8  Nadežda Lipa 
 Giedrė Ūsienė 
  21:19  23:21 [27']      
    [32] 10:40   F.Gedminaitė, M.Sutkutė  
 5  Dovilė Grigalauskienė 
 Alina Michaliova 
      21:19  21:14 [24']  
 D.Grigalauskienė, A.Michaliova      
 12       ->      
  [19] 09:50   V.Galinytė, A.Stravinskaitė    
 13         21:12  21:14 [24']    
 V.Galinytė, A.Stravinskaitė      
 4  Vilma Galinytė 
 Agnė Stravinskaitė 
  ->       1-a vieta
      [42] 11:05   F.Gedminaitė, M.Sutkutė
 3  Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
        12:21  21:17  21:16 [32']
 I.Peleckienė, D.Valantinaitė      
 14       ->      
  [20] 10:15   D.Litvinskaitė, K.Ragalevičiūtė    
 11  Deimantė Litvinskaitė 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:10  21:14 [25']    
[7] 09:30   D.Litvinskaitė, K.Ragalevičiūtė      
 6  Ieva Vidzėnienė 
 Ingrida Savickienė 
  21:15  21:9 [31']      
    [33] 10:40   D.Litvinskaitė, K.Ragalevičiūtė  
 7  Rusnė Vidzėnaitė 
 Elija Sunkladaitė 
      21:13  22:20 [25']  
[8] 09:30   A.Kvasytė, N.Martinavičiūtė      
 10  Asta Kvasytė 
 Neringa Martinavičiūtė 
  21:11  21:10 [5']      
  [21] 10:15   A.Kvasytė, N.Martinavičiūtė    
 15         21:19  21:16 [25']    
 G.Pšibilskienė, D.Sunklodė      
 2  Gitana Pšibilskienė 
 Dalia Sunklodė 
  ->    V.Galinytė, A.Stravinskaitė   3-a vieta
      [43] 11:05   V.Galinytė, A.Stravinskaitė
       A.Kvasytė, N.Martinavičiūtė   21:15  21:10 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Čalkina, E.Kaminskaitė    
    [34] 10:40   D.Grigalauskienė, A.Michaliova  
     D.Grigalauskienė, A.Michaliova   21:16  18:21  21:14 [52']   5-a vieta
      [44] 11:05   I.Peleckienė, D.Valantinaitė
     I.Peleckienė, D.Valantinaitė     21:19  23:21 [31']
    [35] 10:40   I.Peleckienė, D.Valantinaitė  
     G.Pšibilskienė, D.Sunklodė   21:13  21:14 [21']  
         
         
       S.Čalkina, E.Kaminskaitė   7-a vieta
     
       G.Pšibilskienė, D.Sunklodė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Lipa, G.Ūsienė    
   N.Lipa, G.Ūsienė   ->    
     N.Lipa, G.Ūsienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [36] 11:05   I.Vidzėnienė, I.Savickienė
        21:16  21:18 [24']
   I.Vidzėnienė, I.Savickienė    
   I.Vidzėnienė, I.Savickienė   ->    
    [22] 10:15   I.Vidzėnienė, I.Savickienė  
   R.Vidzėnaitė, E.Sunkladaitė     21:9  22:20 [23']  
   R.Vidzėnaitė, E.Sunkladaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Vidzėnaitė, E.Sunkladaitė
       R.Vidzėnaitė, E.Sunkladaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.