Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Era Taurė, Data: 2022-01-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Darius Likas 
 Alina Michaliova 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Likas, A.Michaliova      
 16       ->      
  [71] 12:45   D.Likas, A.Michaliova    
 9   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:16  1:0 [22']    
[49] 11:30   R.Juodsnukis, V.Galinytė      
 8  Romutis Juodsnukis 
 Vilma Galinytė 
  21:15  21:10 [25']      
    [95] 14:00   K.Vilkevičius, V.Trakšelytė  
 5  Artūras Sirbikė 
 Viktorija Ivaščenkova 
      21:12  21:19 [24']  
[50] 11:30   K.Vilkevičius, V.Trakšelytė      
 12  Kasparas Vilkevičius 
 Vykintė Trakšelytė 
  21:17  21:17 [36']      
  [72] 12:45   K.Vilkevičius, V.Trakšelytė    
 13  Aurimas Valauskas 
 Vaida Valauskienė 
    21:13  21:10 [21']    
[51] 11:30   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė      
 4  Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
  21:13  21:15 [22']       1-a vieta
      [118] 14:50   K.Vilkevičius, V.Trakšelytė
 3  Mantas Varnelis 
 Ingrida Savickienė 
        21:16  21:12 [23']
[52] 11:30   M.Varnelis, I.Savickienė      
 14  Dominykas Paulauskas 
 Gitana Pšibilskienė 
  17:21  21:13  21:14 [41']      
  [73] 12:45   R.Ražanauskas, A.Kvasytė    
 11  Vidmantas Galiauskas 
 Asta Žagelienė 
    21:10  21:13 [38']    
[53] 11:30   R.Ražanauskas, A.Kvasytė      
 6  Ramūnas Ražanauskas 
 Asta Kvasytė 
  19:21  21:18  21:15 [42']      
    [96] 14:00   A.Jonuškis, G.Ūsienė  
 7  Artūras Jonuškis 
 Giedrė Ūsienė 
      15:21  21:17  21:13 [33']  
[54] 11:55   A.Jonuškis, G.Ūsienė      
 10  Mantas Smalskis 
 Danielė Grybytė 
  21:9  21:13 [25']      
  [74] 12:45   A.Jonuškis, G.Ūsienė    
 15         21:12  22:20 [29']    
 A.Kamantauskas, D.Sunklodė      
 2  Aurimas Kamantauskas 
 Dalia Sunklodė 
  ->    D.Likas, A.Michaliova   3-a vieta
      [119] 15:15   D.Likas, A.Michaliova
       R.Ražanauskas, A.Kvasytė   18:21  21:14  21:15 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Juodsnukis, V.Galinytė    
    [97] 14:00   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
     M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė   21:0 [2']   5-a vieta
      [120] 15:15   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė
     M.Varnelis, I.Savickienė     21:15  21:19 [26']
    [98] 14:00   M.Varnelis, I.Savickienė  
     A.Kamantauskas, D.Sunklodė   21:8  21:16 [22']  
         
         
       R.Juodsnukis, V.Galinytė   7-a vieta
     
       A.Kamantauskas, D.Sunklodė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Lazdinš, I.Aldina    
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->    
    [99] 14:00   A.Sirbikė, V.Ivaščenkova  
   A.Sirbikė, V.Ivaščenkova     21:14  21:12 [29']  
  [75] 12:45   A.Sirbikė, V.Ivaščenkova    
   A.Valauskas, V.Valauskienė   21:8  21:8 [21']     9-a vieta
      [121] 15:15   A.Sirbikė, V.Ivaščenkova
   D.Paulauskas, G.Pšibilskienė       21:15  21:19 [25']
  [76] 12:45   V.Galiauskas, A.Žagelienė    
   V.Galiauskas, A.Žagelienė   21:14  21:16 [29']    
    [100] 14:00   M.Smalskis, D.Grybytė  
   M.Smalskis, D.Grybytė     15:21  21:12  21:12 [32']  
   M.Smalskis, D.Grybytė    
    ->    
         
       U.Lazdinš, I.Aldina   11-a vieta
     
       V.Galiauskas, A.Žagelienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Valauskas, V.Valauskienė  
     A.Valauskas, V.Valauskienė   ->   13-a vieta
     
     D.Paulauskas, G.Pšibilskienė     ->
     D.Paulauskas, G.Pšibilskienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.