Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Era Taurė, Data: 2022-01-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Inesa Bacevičienė 
 Vaida Valauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Bacevičienė, V.Valauskienė      
 16       ->      
  [12] 09:30   I.Bacevičienė, V.Valauskienė    
 9  Gražina Vincel 
 Inga Liutkevičiūtė 
    21:17  21:8 [25']    
[3] 09:00   G.Vincel, I.Liutkevičiūtė      
 8  Aušra Šiupiniene 
 Kristina Aliukienė 
  21:14  21:11 [24']      
    [27] 10:40   S.Bartkienė, A.Žagelienė  
 5  Sigita Bartkienė 
 Asta Žagelienė 
      22:20  21:18 [27']  
[4] 09:30   S.Bartkienė, A.Žagelienė      
 12  Živilė Vidžiūnė 
 Raminta Skirmantienė 
  21:12  21:11 [24']      
  [13] 09:50   S.Bartkienė, A.Žagelienė    
 13         21:10  21:6 [17']    
 G.Voiškaitė, M.Gurklytė      
 4  Gerda Voiškaitė 
 Miglė Gurklytė 
  ->       1-a vieta
      [39] 11:05   S.Bartkienė, A.Žagelienė
 3  Aušrinė Baltrūnaitė 
 Sandra Bikutė 
        21:19  21:16 [24']
 A.Baltrūnaitė, S.Bikutė      
 14       ->      
  [14] 09:50   A.Baltrūnaitė, S.Bikutė    
 11  Rūta Olšauskė 
 Vigailė Karpavičiūtė 
    21:9  21:18 [25']    
[6] 09:30   A.Pelaitienė, M.Pečeliūnienė      
 6  Asta Pelaitienė 
 Monika Pečeliūnienė 
  21:6  21:17 [28']      
    [28] 10:40   D.Grybytė, A.Vyblova  
 7  Gintarė Mikšienė 
 Donata Motiejūnė 
      21:17  11:21  21:15 [36']  
[5] 09:30   G.Mikšienė, D.Motiejūnė      
 10  Indrė Glaniauskienė 
 Sigita Stanynaitė 
  21:17  21:18 [19']      
  [15] 09:50   D.Grybytė, A.Vyblova    
 15         21:23  21:11  21:11 [31']    
 D.Grybytė, A.Vyblova      
 2  Danielė Grybytė 
 Atilė Vyblova 
  ->    I.Bacevičienė, V.Valauskienė   3-a vieta
      [40] 11:05   I.Bacevičienė, V.Valauskienė
       A.Baltrūnaitė, S.Bikutė   21:18  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vincel, I.Liutkevičiūtė    
    [29] 10:40   G.Vincel, I.Liutkevičiūtė  
     G.Voiškaitė, M.Gurklytė   21:6  21:4 [23']   5-a vieta
      [41] 11:05   G.Vincel, I.Liutkevičiūtė
     A.Pelaitienė, M.Pečeliūnienė     21:19  23:21 [29']
    [30] 10:40   G.Mikšienė, D.Motiejūnė  
     G.Mikšienė, D.Motiejūnė   21:14  21:18 [24']  
         
         
       G.Voiškaitė, M.Gurklytė   7-a vieta
     
       A.Pelaitienė, M.Pečeliūnienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Šiupiniene, K.Aliukienė    
   A.Šiupiniene, K.Aliukienė   ->    
    [16] 09:50   Ž.Vidžiūnė, R.Skirmantienė  
   Ž.Vidžiūnė, R.Skirmantienė     21:10  21:10 [21']  
   Ž.Vidžiūnė, R.Skirmantienė    
    ->     9-a vieta
      [31] 10:40   Ž.Vidžiūnė, R.Skirmantienė
        13:21  21:13  21:18 [34']
   R.Olšauskė, V.Karpavičiūtė    
   R.Olšauskė, V.Karpavičiūtė   ->    
    [17] 09:50   I.Glaniauskienė, S.Stanynaitė  
   I.Glaniauskienė, S.Stanynaitė     21:10  21:11 [23']  
   I.Glaniauskienė, S.Stanynaitė    
    ->    
         
       A.Šiupiniene, K.Aliukienė   11-a vieta
     
       R.Olšauskė, V.Karpavičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.