Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv), Data: 2022-05-14, Vieta: Badmintono centras, Vilnius  
Grupė- LT Cv, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 16       ->      
  [22] 11:55   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
 9  Andrius Švarplys 
 Steponas Januška 
    21:18  21:19 [38']    
[16] 11:30   A.Švarplys, S.Januška      
 8  Elmoras Adakauskas 
 Mindaugas Danys 
  21:18  21:14 [21']      
    [28] 12:50   J.Iqbal, M.Trybas  
 5   Javed Iqbal 
 Mindaugas Trybas 
      21:14  21:19 [49']  
 J.Iqbal, M.Trybas      
 12       ->      
  [20] 11:55   J.Iqbal, M.Trybas    
 13         21:16  21:11 [56']    
 A.Butkus, D.Likas      
 4  Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  ->       1-a vieta
      [34] 13:30   J.Iqbal, M.Trybas
 3  Eduard Goss 
 Giedrius Strumila 
        21:18  21:8 [35']
 E.Goss, G.Strumila      
 14       ->      
  [21] 11:55   E.Goss, G.Strumila    
 11         18:21  21:12  21:19 [54']    
 D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 6  Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  ->      
    [29] 12:50   S.Eibukas, D.Kairys  
 7  Kęstutis Krūminas 
 Ramūnas Paškevičius 
      27:25  21:19 [46']  
[17] 11:30   V.Jonikas, J.Pauliukas      
 10  Vidmantas Jonikas 
 Jurgis Pauliukas 
  24:22  26:24 [34']      
  [23] 11:55   S.Eibukas, D.Kairys    
 15         18:21  21:7  21:15    
 S.Eibukas, D.Kairys      
 2  Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
  ->    A.Rimkus, A.Vilčinskas   3-a vieta
      [35] 13:30   E.Goss, G.Strumila
       E.Goss, G.Strumila   21:15  21:17 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Švarplys, S.Januška    
    [30] 12:50   A.Švarplys, S.Januška  
     A.Butkus, D.Likas   21:15  21:13 [49']   5-a vieta
      [36] 13:30   D.Mazėtis, M.Puchovičius
     D.Mazėtis, M.Puchovičius     14:21  21:17  21:16 [41']
    [31] 12:50   D.Mazėtis, M.Puchovičius  
     V.Jonikas, J.Pauliukas   21:12  23:21  
         
         
       A.Butkus, D.Likas   7-a vieta
      [37] 13:30   V.Jonikas, J.Pauliukas
       V.Jonikas, J.Pauliukas   22:20  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Adakauskas, M.Danys    
   E.Adakauskas, M.Danys   ->    
     E.Adakauskas, M.Danys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [24] 12:25   K.Krūminas, R.Paškevičius
        21:14  21:19
   .    
    ->    
     K.Krūminas, R.Paškevičius  
   K.Krūminas, R.Paškevičius     ->  
   K.Krūminas, R.Paškevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.