Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv), Data: 2022-05-14, Vieta: Badmintono centras, Vilnius  
Grupė- LT Cv, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Giedrius Strumila 
 Živilė Šeškevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Strumila, Ž.Šeškevičienė      
 16       ->      
  [5] 10:20   G.Strumila, Ž.Šeškevičienė    
 9  Vidmantas Jonikas 
 Eglė Bagdonienė 
    21:9  21:11 [23']    
[1] 10:00   V.Jonikas, E.Bagdonienė      
 8  Rapolas Vedrickas 
 Rūta Žigienė 
  21:16  23:21      
    [8] 10:30   G.Strumila, Ž.Šeškevičienė  
 5  Darius Likas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      21:19  21:17 [28']  
 D.Likas, J.Živatkauskaitė      
 12       ->      
  [3] 10:00   D.Likas, J.Živatkauskaitė    
 13         19:21  21:13  21:12 [4']    
 R.Paškevičius, J.Paškevičienė      
 4  Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
  ->       1-a vieta
      [12] 11:10   M.Trybas, S.Čalkina
 3  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
        21:13  21:10 [22']
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 14       ->      
  [4] 10:00   M.Trybas, S.Čalkina    
 11         21:8  21:8    
 M.Trybas, S.Čalkina      
 6  Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  ->      
    [9] 10:45   M.Trybas, S.Čalkina  
 7  Dainius Mazėtis 
 Dalia Sunklodė 
      21:14  21:5 [19']  
[2] 10:00   K.Kučinskas, V.Čekanauskienė      
 10  Kęstutis Kučinskas 
 Vilija Čekanauskienė 
  23:21  21:17 [1']      
  [6] 10:20   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 15         21:14  21:5    
 K.Krūminas, G.Krūminienė      
 2  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->    D.Likas, J.Živatkauskaitė   3-a vieta
      [13] 11:10   D.Likas, J.Živatkauskaitė
       K.Krūminas, G.Krūminienė   21:11  11:21  21:18 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jonikas, E.Bagdonienė    
    [10] 10:45   V.Jonikas, E.Bagdonienė  
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė   21:8  21:13 [21']   5-a vieta
      [14] 11:10   V.Jonikas, E.Bagdonienė
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:19  21:17 [26']
    [11] 10:45   K.Kučinskas, V.Čekanauskienė  
     K.Kučinskas, V.Čekanauskienė   21:19  23:21 [30']  
         
         
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   7-a vieta
      [15] 11:10   R.Paškevičius, J.Paškevičienė
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:15  21:9 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vedrickas, R.Žigienė    
   R.Vedrickas, R.Žigienė   ->    
     R.Vedrickas, R.Žigienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [7] 10:20   D.Mazėtis, D.Sunklodė
        21:16  18:21  22:20 [34']
   .    
    ->    
     D.Mazėtis, D.Sunklodė  
   D.Mazėtis, D.Sunklodė     ->  
   D.Mazėtis, D.Sunklodė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.