Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and MIX, Data: 2022-01-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-08 2022-01-08 2022-01-08  
 1  Marius Brazauskas ,  Deimantė Litvinskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[1] 11:00   A.Olšauskas, A.Ramaneckaitė    
 8  Artūras Olšauskas ,  Aurelija Ramaneckaitė    21:18  15:21  22:20 [41']    
  [11] 11:30   A.Olšauskas, A.Ramaneckaitė  
 5  Karolis Poškus ,  Sandra Andriūnaitė      21:9  23:21 [27']  
[2] 11:00   K.Poškus, S.Andriūnaitė    
 4   Uldis Lazdinš ,   Ingūna Aldina    21:18  21:14 [29']    1-a vieta
    [21] 12:30   A.Olšauskas, A.Ramaneckaitė
 3  Darius Navikas ,  Beata Rakštytė        21:12  21:18 [28']
[3] 11:00   M.Plauška, U.Kaminskaitė    
 6  Martynas Plauška ,  Ugnė Kaminskaitė    21:16  21:14 [25']    
  [12] 11:30   M.Plauška, U.Kaminskaitė  
 7  Dainius Kecorius ,  Kotryna Čaikauskaitė      21:9  21:15 [31']  
[4] 11:00   R.Ražanauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė    
 2  Ramūnas Ražanauskas ,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė    21:9  19:21  21:15 [36']    
     
     K.Poškus, S.Andriūnaitė  3-a vieta
  [22] 12:30   K.Poškus, S.Andriūnaitė
   R.Ražanauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:11  21:8 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Brazauskas, D.Litvinskaitė    
  [13] 12:00   U.Lazdinš, I.Aldina  
   U.Lazdinš, I.Aldina   21:4  21:15 [21']  5-a vieta
    [23] 12:30   D.Kecorius, K.Čaikauskaitė
   D.Navikas, B.Rakštytė     21:13  21:14 [29']
  [14] 12:00   D.Kecorius, K.Čaikauskaitė  
   D.Kecorius, K.Čaikauskaitė   13:21  21:18  21:15 [37']  
       
       
     M.Brazauskas, D.Litvinskaitė  7-a vieta
    [24] 12:30   M.Brazauskas, D.Litvinskaitė
     D.Navikas, B.Rakštytė   21:13  14:21  21:12 [34']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.