Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas), Data: 2022-01-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Domas Pakšys    Dėl 1-16 vietos        
 D.Pakšys        
 32       ->        
  [14] 10:50    D.Pakšys      
 17  Vaidas Voroneckis      21:2  21:2 [11']      
[1] 10:00   N.Turūta        
 16  Naglis Turūta    21:0 [34']        
    [30] 12:05    D.Pakšys    
 9  Joris Ivanauskas        21:7  21:4 [14']    
 J.Ivanauskas        
 24       ->        
  [15] 10:50    A.Baranauskas      
 25         21:13  21:12 [16']      
 A.Baranauskas        
 8  Arijus Baranauskas    ->        
      [51] 13:20    D.Pakšys  
 5  Joringis Skirgaila          21:10  21:5 [17']  
 J.Skirgaila        
 28       ->        
  [16] 10:50    J.Skirgaila      
 21  Simonas Auglys      21:6  21:9 [15']      
[2] 10:00    G.Čekavičius        
 12  Gustas Čekavičius    21:1  21:1 [10']        
    [31] 12:05    M.Plauška    
 13  Paulius Ikamas        21:13  21:17 [24']    
[3] 10:00   P.Ikamas        
 20  Mantvydas Maigys    21:0        
  [17] 11:15    M.Plauška      
 29         21:8  21:4 [16']      
 M.Plauška        
 4  Martynas Plauška    ->         1-a vieta
        [72] 14:35    D.Pakšys
 3  Daniel Leonovič            21:18  21:17 [21']
 D.Leonovič        
 30       ->        
  [18] 11:15    D.Leonovič      
 19  Herkus Neviera      21:10  21:9 [13']      
[4] 10:00   G.Dapkus        
 14  Gabrielius Dapkus    21:0        
    [32] 12:05    D.Leonovič    
 11  Danielius Sukanka        21:7  21:7 [16']    
[5] 10:00    D.Sukanka        
 22  Lukas Laukaitis    21:6  21:5 [13']        
  [19] 11:15    K.Vilpišauskas      
 27         21:9  21:10 [13']      
 K.Vilpišauskas        
 6  Kajus Vilpišauskas    ->        
      [52] 13:20    M.Šatkauskas  
 7  Pijus Kovas          21:11  21:19 [24']  
 P.Kovas        
 26       ->        
  [20] 11:15    P.Kovas      
 23  Domantas Džervus      21:14  21:11 [15']      
[6] 10:00    E.Vnek        
 10  Emanuelis Vnek    21:4  21:2 [9']        
    [33] 12:05    M.Šatkauskas    
 15  Joris Jagminas        21:11  21:11 [17']    
[7] 10:25    J.Jagminas        
 18  Danielis Januškauskis    21:10  21:11 [15']      M.Plauška   3-a vieta
  [21] 11:15    M.Šatkauskas   [73] 15:00    D.Leonovič
 31         21:11  21:7 [14']    D.Leonovič   21:11  21:18 [26']
 M.Šatkauskas        
 2  Mantas Šatkauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Baranauskas    
      [53] 13:20    A.Baranauskas  
       J.Skirgaila   14:21  21:15  21:10 [30']   5-a vieta
        [74] 15:00    P.Kovas
       K.Vilpišauskas     21:15  24:22 [24']
      [54] 13:20    P.Kovas  
       P.Kovas   16:21  21:8  21:8 [28']  
           
           
         J.Skirgaila   7-a vieta
        [75] 15:00    J.Skirgaila
         K.Vilpišauskas   19:21  21:18  21:6 [34']
      Dėl 9-16 vietos      
     N.Turūta      
    [34] 12:05    J.Ivanauskas    
     J.Ivanauskas   21:12  21:5 [13']    
      [55] 13:45    J.Ivanauskas  
     G.Čekavičius     21:15  21:18 [19']  
    [35] 12:05    G.Čekavičius    
     P.Ikamas   21:8  21:19 [19']     9-a vieta
       
     G.Dapkus       ->
    [36] 12:05    G.Dapkus    
     D.Sukanka   21:11  21:7 [13']    
      [56] 13:45    J.Jagminas  
     E.Vnek     21:13  21:16 [17']  
    [37] 12:30    J.Jagminas    
     J.Jagminas   21:19  21:17 [21']    
           
         G.Čekavičius   11-a vieta
       
         G.Dapkus   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       N.Turūta    
      [57] 13:45    P.Ikamas  
       P.Ikamas   21:16  21:16 [16']   13-a vieta
       
       D.Sukanka     ->
      [58] 13:45    E.Vnek  
       E.Vnek   21:14  21:16 [17']  
           
           
         N.Turūta   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      D.Sukanka   ->
         
   V.Voroneckis      
   V.Voroneckis   ->      
     V.Voroneckis    
      ->    
   .      
    ->      
      [59] 13:45   S.Auglys  
        21:0  
   S.Auglys      
   S.Auglys   ->      
    [38] 12:30   M.Maigys    
   M.Maigys     21:0    
   M.Maigys      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   H.Neviera      
   H.Neviera   ->      
    [39] 12:30   L.Laukaitis    
   L.Laukaitis     21:0    
   L.Laukaitis      
    ->      
      [60] 13:45    D.Januškauskis  
        21:8  21:15 [14']  
   D.Džervus      
   D.Džervus   ->      
    [40] 12:30    D.Januškauskis    
   D.Januškauskis     21:2  21:6 [12']    
   D.Januškauskis      
    ->    V.Voroneckis   19-a vieta
       
         L.Laukaitis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       S.Auglys  
       S.Auglys   ->   21-a vieta
       
       H.Neviera     ->
      [61] 14:10   D.Džervus  
       D.Džervus   21:0  
           
           
          23-a vieta
         H.Neviera
         H.Neviera   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         .
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.