Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas), Data: 2022-01-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 J.Šalnaitė        
 32       ->        
  [22] 11:15    J.Šalnaitė      
 17  Gabija Gudauskaitė      21:3  21:3 [11']      
[8] 10:25    I.Michailova        
 16  Inesa Michailova    21:10  21:9 [14']        
    [41] 12:30    J.Šalnaitė    
 9  Austėja Siniūtė        21:11  21:5 [16']    
00:00   A.Siniūtė        
 24       ->        
  [23] 11:15    U.Ivanauskaitė      
 25         21:9  21:7 [18']      
 U.Ivanauskaitė        
 8  Uma Ivanauskaitė    ->        
      [62] 14:10    J.Šalnaitė  
 5  Urtė Gatelytė          21:16  21:12 [22']  
 U.Gatelytė        
 28       ->        
  [24] 11:40    U.Gatelytė      
 21  Dominika Volochovič      21:10  21:17 [19']      
[9] 10:25    I.Paškevičiūtė        
 12  Ieva Paškevičiūtė    21:6  21:2 [10']        
    [42] 12:30    U.Gatelytė    
 13  Ugnė Kaminskaitė        21:16  21:12 [23']    
[10] 10:25    U.Kaminskaitė        
 20  Emilija Kriaučiūnaitė    21:4  21:3 [10']        
  [25] 11:40    U.Kaminskaitė      
 29         14:21  21:11  21:16 [31']      
 N.Seniūnaitė        
 4  Nomeda Seniūnaitė    ->         1-a vieta
        [76] 15:00    J.Šalnaitė
 3  Jorė Kavaliauskaitė            21:12  21:18 [19']
 J.Kavaliauskaitė        
 30       ->        
  [26] 11:40    J.Kavaliauskaitė      
 19  Jasna Novikova      21:16  21:16 [19']      
[11] 10:25    G.Beržinskaitė        
 14  Gabija Beržinskaitė    21:3  21:5 [11']        
    [43] 12:55    J.Kavaliauskaitė    
 11  Vesta Juodonytė        19:21  21:12  23:21 [34']    
[12] 10:50    V.Juodonytė        
 22  Gailė Deniušaitė    21:4  21:1 [11']        
  [27] 11:40    E.Dindaitė      
 27         21:12  19:21  21:7 [30']      
 E.Dindaitė        
 6  Elzė Dindaitė    ->        
      [63] 14:10    G.Vancevičiūtė  
 7  Mila Leonovič          21:7  15:21  21:17 [28']  
 M.Leonovič        
 26       ->        
  [28] 11:40    M.Leonovič      
 23         21:14  21:9 [18']      
 E.Vilimaitė        
 10  Elžbieta Vilimaitė    ->        
    [44] 12:55    G.Vancevičiūtė    
 15  Rasuolė Vinciūnaitė        21:7  21:7 [15']    
[13] 10:50    R.Vinciūnaitė        
 18  Gabija Acutė    21:3  21:9 [13']      U.Gatelytė   3-a vieta
  [29] 11:40    G.Vancevičiūtė   [77] 15:00    J.Kavaliauskaitė
 31         21:13  21:6 [16']    J.Kavaliauskaitė   21:15  21:17 [22']
 G.Vancevičiūtė        
 2  Goda Vancevičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       U.Ivanauskaitė    
      [64] 14:10    U.Kaminskaitė  
       U.Kaminskaitė   21:9  21:17 [20']   5-a vieta
        [78] 15:00    E.Dindaitė
       E.Dindaitė     21:11  21:15 [17']
      [65] 14:10    E.Dindaitė  
       M.Leonovič   21:16  21:12 [21']  
           
           
         U.Ivanauskaitė   7-a vieta
        [79]    M.Leonovič
         M.Leonovič   19:20 [11']
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Michailova      
    [45] 12:55    A.Siniūtė    
     A.Siniūtė   21:9  21:16 [17']    
      [66] 14:10    N.Seniūnaitė  
     I.Paškevičiūtė     21:16  21:13 [19']  
    [46] 12:55    N.Seniūnaitė    
     N.Seniūnaitė   21:13  21:14 [18']     9-a vieta
        [80] 15:25    N.Seniūnaitė
     G.Beržinskaitė       15:21  21:18  21:13 [30']
    [47] 12:55    V.Juodonytė    
     V.Juodonytė   21:19  21:19 [20']    
      [67] 14:10    V.Juodonytė  
     E.Vilimaitė     21:15  21:12 [16']  
    [48] 12:55    R.Vinciūnaitė    
     R.Vinciūnaitė   20:22  22:20  21:18 [38']    
           
         A.Siniūtė   11-a vieta
        [81] 15:25    A.Siniūtė
         R.Vinciūnaitė   21:17  19:21  24:22 [34']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Michailova    
      [68] 14:35    I.Paškevičiūtė  
       I.Paškevičiūtė   21:13  21:16 [21']   13-a vieta
        [82] 15:25    G.Beržinskaitė
       G.Beržinskaitė     21:14  21:19 [19']
      [69] 14:35    G.Beržinskaitė  
       E.Vilimaitė   21:14  21:8 [15']  
           
           
         I.Michailova   15-a vieta
        [83] 15:25    E.Vilimaitė
    Dėl 17-32 vietos      E.Vilimaitė   21:12  21:14 [19']
         
   G.Gudauskaitė      
   G.Gudauskaitė   ->      
     G.Gudauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [70] 14:35    G.Gudauskaitė  
        21:5  21:3 [10']  
   D.Volochovič      
   D.Volochovič   ->      
    [49] 13:20    D.Volochovič    
   E.Kriaučiūnaitė     18:21  21:16  21:11 [22']    
   E.Kriaučiūnaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   J.Novikova      
   J.Novikova   ->      
    [50] 13:20    J.Novikova    
   G.Deniušaitė     21:7  21:8 [13']    
   G.Deniušaitė      
    ->      
      [71] 14:35    G.Acutė  
        21:9  21:3 [13']  
   .      
    ->      
     G.Acutė    
   G.Acutė     ->    
   G.Acutė      
    ->    D.Volochovič   19-a vieta
       
         J.Novikova   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Kriaučiūnaitė  
       E.Kriaučiūnaitė   ->   21-a vieta
       
       G.Deniušaitė     ->
       G.Deniušaitė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
         .
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         .
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.