Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė, Data: 2022-05-21, Vieta: Palangos SC2, Palanga  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Gabija Beržinskaitė 
 Liepa Budrytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Beržinskaitė, L.Budrytė      
 16       ->      
  [115] 14:15   G.Beržinskaitė, L.Budrytė    
 9  Vakarė Freimanaitė 
 Elsė Uršulė Stanelytė 
    21:8  21:11 [22']    
[99] 13:25   G.Klijūnaitė, R.Stoškutė      
 8  Gabrielė Klijūnaitė 
 Rusnė Stoškutė 
  21:8  21:8 [21']      
    [134] 15:00   G.Beržinskaitė, L.Budrytė  
 5  Loreta Radavičiūtė 
 Aistė Vasiliauskaitė 
      21:10  21:7 [27']  
[100] 13:25   L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė      
 12  Ieva Zagorskytė 
 Liepa Zorytė 
  18:21  21:19  21:18 [36']      
  [116] 14:15   L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė    
 13         21:19  21:17 [33']    
 U.Mackevičiūtė, T.Noreikaitė      
 4  Urtė Mackevičiūtė 
 Toma Noreikaitė 
  ->       1-a vieta
      [147] 15:50   G.Beržinskaitė, L.Budrytė
 3  Meida Levickaitė 
 Mėta Monkevičiūtė 
        20:22  21:14  21:19 [50']
 M.Levickaitė, M.Monkevičiūtė      
 14       ->      
  [117] 14:15   M.Levickaitė, M.Monkevičiūtė    
 11   Diana Čaika 
 Keitija Kaire 
    21:7  21:8 [27']    
[101] 13:25   S.Baliutavičiūtė, A.Metrikytė      
 6  Samantė Baliutavičiūtė 
 Aurėja Metrikytė 
  21:18  19:21  23:21 [36']      
    [135] 15:00   A.Peleckytė, A.Ralytė  
 7  Smiltė Bistrovaitė 
 Elzė Kunigėlytė 
      21:8  21:5 [26']  
[102] 13:50   S.Bistrovaitė, E.Kunigėlytė      
 10  Mija Bendoraitytė 
 Lėja Každailytė 
  21:6  21:15 [27']      
  [118] 14:15   A.Peleckytė, A.Ralytė    
 15         21:1  21:8 [20']    
 A.Peleckytė, A.Ralytė      
 2  Atėnė Peleckytė 
 Aina Ralytė 
  ->    L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė   3-a vieta
      [148] 15:50   M.Levickaitė, M.Monkevičiūtė
       M.Levickaitė, M.Monkevičiūtė   25:23  21:11 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Klijūnaitė, R.Stoškutė    
    [136] 15:00   U.Mackevičiūtė, T.Noreikaitė  
     U.Mackevičiūtė, T.Noreikaitė   21:19  21:13 [27']   5-a vieta
      [149] 15:50   S.Baliutavičiūtė, A.Metrikytė
     S.Baliutavičiūtė, A.Metrikytė     21:18  21:16 [23']
    [137] 15:25   S.Baliutavičiūtė, A.Metrikytė  
     S.Bistrovaitė, E.Kunigėlytė   21:18  21:13 [23']  
         
         
       G.Klijūnaitė, R.Stoškutė   7-a vieta
     
       S.Bistrovaitė, E.Kunigėlytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Freimanaitė, E.Stanelytė    
   V.Freimanaitė, E.Stanelytė   ->    
    [119] 14:15   I.Zagorskytė, L.Zorytė  
   I.Zagorskytė, L.Zorytė     21:12  21:2 [18']  
   I.Zagorskytė, L.Zorytė    
    ->     9-a vieta
      [138] 15:25   I.Zagorskytė, L.Zorytė
        21:11  21:14 [22']
   D.Čaika, K.Kaire    
   D.Čaika, K.Kaire   ->    
    [120] 14:15   D.Čaika, K.Kaire  
   M.Bendoraitytė, L.Každailytė     21:11  21:4 [23']  
   M.Bendoraitytė, L.Každailytė    
    ->    
         
       V.Freimanaitė, E.Stanelytė   11-a vieta
     
       M.Bendoraitytė, L.Každailytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.