Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė, Data: 2022-05-21, Vieta: Palangos SC2, Palanga  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Ugnius Lygnugaris    Dėl 1-16 vietos        
 U.Lygnugaris        
 32       ->        
   U.Lygnugaris      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [55] 11:35   U.Lygnugaris    
 9  Benediktas Andrijaitis        21:5  21:6 [19']    
 B.Andrijaitis        
 24       ->        
  [35] 10:30   N.Kikilas      
 25         21:10  21:17 [24']      
 N.Kikilas        
 8  Nojus Kikilas    ->        
      [76] 12:15   U.Lygnugaris  
 5  Kasparas Draukšas          21:14  21:8 [23']  
 K.Draukšas        
 28       ->        
  [36] 10:30   K.Draukšas      
 21         21:11  22:20 [21']      
 O.Gūtmanis        
 12   Oskars Gūtmanis    ->        
    [56] 11:35   G.Vasiliauskas    
 13  Matas Naudžius        21:6  21:14 [24']    
 M.Naudžius        
 20       ->        
  [37] 10:50   G.Vasiliauskas      
 29         21:3  21:2 [20']      
 G.Vasiliauskas        
 4  Gvidas Vasiliauskas    ->         1-a vieta
        [87] 13:00   U.Lygnugaris
 3  Jonas Aleknavičius            21:18  21:11 [31']
 J.Aleknavičius        
 30       ->        
  [38] 10:50   J.Aleknavičius      
 19  Martynas Abromas      21:7  21:3 [19']      
[17] 09:50   M.Abromas        
 14  Jonas Butkus    21:6  21:11 [18']        
    [57] 11:35   J.Aleknavičius    
 11   Lūkass Rafaels Brečs        21:11  21:12 [30']    
 L.Brečs        
 22       ->        
  [39] 10:50   D.Vaivada      
 27         18:21  21:17  21:11 [31']      
 D.Vaivada        
 6  Deividas Vaivada    ->        
      [77] 12:40   T.Rimkus  
 7  Emilijus Noreika          21:18  21:8 [24']  
 E.Noreika        
 26       ->        
  [40] 10:50   E.Noreika      
 23         21:17  20:22  21:12 [31']      
 V.Sutkus        
 10  Vincentas Sutkus    ->        
    [58] 11:35   T.Rimkus    
 15  Grigas Šernauskas        21:7  21:7 [26']    
[18] 09:50   Ž.Poškys        
 18  Žygimantas Poškys    22:24  21:14  21:19 [31']      G.Vasiliauskas   3-a vieta
  [41] 10:50   T.Rimkus   [88] 13:00   G.Vasiliauskas
 31         21:5  21:7 [18']    J.Aleknavičius   21:9  21:12 [21']
 T.Rimkus        
 2  Tadas Rimkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Kikilas    
      [78] 12:40   K.Draukšas  
       K.Draukšas   23:21  21:2 [27']   5-a vieta
        [89] 13:00   D.Vaivada
       D.Vaivada     21:17  23:21 [26']
      [79] 12:40   D.Vaivada  
       E.Noreika   12:21  21:12  21:12 [30']  
           
           
         N.Kikilas   7-a vieta
       
         E.Noreika   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     B.Andrijaitis    
     B.Andrijaitis   ->    
      [80] 12:40   O.Gūtmanis  
     O.Gūtmanis     21:14  19:21  21:16 [34']  
    [59] 11:35   O.Gūtmanis    
     M.Naudžius   21:12  21:8 [24']     9-a vieta
        [90] 13:00   L.Brečs
     M.Abromas       21:16  21:6 [19']
    [60] 11:35   L.Brečs    
     L.Brečs   21:7  21:3 [24']    
      [81] 12:40   L.Brečs  
     V.Sutkus     21:7  21:11 [17']  
    [61] 11:55   Ž.Poškys    
     Ž.Poškys   14:21  21:12  21:15 [28']    
           
         B.Andrijaitis   11-a vieta
       
         Ž.Poškys   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
       M.Naudžius   ->   13-a vieta
       
       M.Abromas     ->
       
       V.Sutkus   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         G.Šernauskas
          ->
   J.Butkus      
   J.Butkus   ->      
     J.Butkus    
      ->    
   .      
    ->      
      [42] 10:50   G.Šernauskas  
        21:14  21:14 [21']  
   .      
    ->      
     G.Šernauskas    
   G.Šernauskas     ->    
   G.Šernauskas      
    ->     19-a vieta
         J.Butkus
         J.Butkus   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.