Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė, Data: 2022-05-21, Vieta: Palangos SC2, Palanga  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Ūla Budrytė 
 Gustė Butkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ū.Budrytė, G.Butkutė      
 16       ->      
  [107] 13:50   Ū.Budrytė, G.Butkutė    
 9  Ditė Kontrimaitė 
 Liepa Murauskaitė 
    21:11  21:8 [17']    
[94] 13:25   D.Kontrimaitė, L.Murauskaitė      
 8  Greta Dikšaitytė 
 Adelė Dikšaitytė 
  21:5  21:11 [22']      
    [127] 14:40   Ū.Budrytė, G.Butkutė  
 5  Sofija Alijošiūtė 
 Eglė Košytė 
      23:21  21:14 [26']  
 S.Alijošiūtė, E.Košytė      
 12       ->      
  [108] 13:50   G.Cirtautaitė, V.Petrauskaitė    
 13         21:6  21:10 [23']    
 G.Cirtautaitė, V.Petrauskaitė      
 4  Gabrielė Cirtautaitė 
 Vakarė Petrauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [144] 15:25   Ū.Budrytė, G.Butkutė
 3  Samanta Juknaitė 
 Joana Kazlauskaitė 
        21:19  21:15 [28']
 S.Juknaitė, J.Kazlauskaitė      
 14       ->      
  [109] 13:50   S.Juknaitė, J.Kazlauskaitė    
 11  Inesa Andriuškevičiūtė 
 Rasa Pociūtė 
    23:21  18:21  24:22 [40']    
[95] 13:25   E.Katinaitė, E.Simanauskaitė      
 6  Emilija Katinaitė 
 Eglė Simanauskaitė 
  21:8  21:6 [21']      
    [128] 14:40   V.Sutkaitytė, K.Matutytė  
 7  Ema Damarodaitė 
 Liepa Šuikaitė 
      21:10  21:4 [25']  
[96] 13:25   E.Damarodaitė, L.Šuikaitė      
 10  Agota Baguckytė 
 Beatričė Užomeckaitė 
  21:14  21:17 [33']      
  [110] 13:50   V.Sutkaitytė, K.Matutytė    
 15         21:19  21:10 [26']    
 V.Sutkaitytė, K.Matutytė      
 2  Vaidilė Sutkaitytė 
 Kotryna Matutytė 
  ->    G.Cirtautaitė, V.Petrauskaitė   3-a vieta
      [145] 15:50   G.Cirtautaitė, V.Petrauskaitė
       S.Juknaitė, J.Kazlauskaitė   21:16  21:7 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Kontrimaitė, L.Murauskaitė    
    [129] 15:00   S.Alijošiūtė, E.Košytė  
     S.Alijošiūtė, E.Košytė   21:11  21:9 [19']   5-a vieta
      [146] 15:50   S.Alijošiūtė, E.Košytė
     E.Katinaitė, E.Simanauskaitė     21:0 [5']
    [130] 15:00   E.Katinaitė, E.Simanauskaitė  
     E.Damarodaitė, L.Šuikaitė   21:15  21:19 [26']  
         
         
       D.Kontrimaitė, L.Murauskaitė   7-a vieta
     
       E.Damarodaitė, L.Šuikaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Dikšaitytė, A.Dikšaitytė    
   G.Dikšaitytė, A.Dikšaitytė   ->    
     G.Dikšaitytė, A.Dikšaitytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [133] 15:00   A.Baguckytė, B.Užomeckaitė
        21:15  21:19 [27']
   I.Andriuškevičiūtė, R.Pociūtė    
   I.Andriuškevičiūtė, R.Pociūtė   ->    
    [111] 13:50   A.Baguckytė, B.Užomeckaitė  
   A.Baguckytė, B.Užomeckaitė     21:6  21:8 [19']  
   A.Baguckytė, B.Užomeckaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       I.Andriuškevičiūtė, R.Pociūtė
       I.Andriuškevičiūtė, R.Pociūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.